Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek hasznal is az aviva...

Akiknek hasznal is az aviva ti mennyire tartjatok be a 36 oras zuhanyzas/furdes tilalmat?

Figyelt kérdés
Egyik nap avivazok a masik nap edzek es azert csak le kellene zuhanyoznom, de sokszor meg 24 ora sem telt el. Altalaban elotte kozvetlenul zuhanyzom es igy azert jobb, de a 36 orat meg sosem sikerult betartani. Vajon igy is mukodhet?
2015. szept. 10. 10:49
 1/2 fodormenta ***** válasza:
Működhet!Az oktató mondta, hogy ez ne legyen visszatartó tényező, még ha pár óra múlva le is zuhanyzol, nem megy kárba a gyakorlatsor hatása. Avivázom én is hónapok óta, már nem olyan erős a menstruáció és kezd a ciklus is beállni, és én 24 órát még sosem vártam a zuhanyzással, max 12-t.
2015. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, hogy előtte zuhanyoztam, és másnap már este lezuhanyoztam rendesen, szóval 36 óra szerintem sosem volt meg, mégsem volt gond, szerintem már az is jó, ha közvetlenül utána pár óráig nem zuhanyozol, ha tudod, esteleg tartsd a 12-24 órát, de nemcsak ettől függ a módszer sikeressége szerencsére:) (Jelenleg várandósság miatt nem tornázom, de előtte évekig aviváztam).
2015. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!