Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első clostys hónapom lesz,...

Első clostys hónapom lesz, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Február óta nem sikerült a babó, ezért elmentem kivizsgálásra. Elméletileg pont PÉ előtt voltam, és a doki azt mondta, hogy nincs domináns tüszőm, csak sok kis 7 mm-es. Ezért azt javasolta, hogy következő hónaptól a ciklusom 2. napjától szednem kell a clostyt 5 napig, utána 10-12 nap valamelyikén vissza kell mennem UH-ra, ott kapok tüszőrepesztő szurit.

Azt mondta a doki, hogy a nők 75%-ának sikerül a 3 hónap alatt teherbe esni! Remélem nekem is,ha nem, akkor újabb kivizsgálások!

Tapasztalatokat tudnátok mondani, hogy kicsit optimistább legyek? Írják, hogy nagyobb az ikerterhesség esélye. Ez így van?

Válaszaitokat előre is köszönöm :)


2015. szept. 14. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha PCOS-ed van akkor arra a leg rosszabb "gyógymód" a closty.. Kivizsgálás kell ebben az irányban. Olvass utána. Ha pesti vagy ajánlom a MensMentist. Egyébként igen, az ikerterhesség esélye nagyobb, de ha az alap problémád az inzulinrezisztencia akkor a peteérés helyett óriásciszta illetve ha sikerül teherbe esned akkor a vetélés, koraszülés esélye is nagyobb.
2015. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Nem pesti vagyok, hanem békéscsabai. A doki azt javasolta, hogy próbáljuk meg ezt a kezelést 3 hónapig, ha nem jön össze, akkor meg küld további kivizsgálásokra. Múlt héten voltam vérvétel, ott nem volt semmi kiemelkedő értékem. De lehet mondom a dokinak, hogy szeretném, ha előbb kivizsgáltatna. Köszönöm a válaszod.
2015. szept. 14. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első amit csináltass meg az a terheléses inzulin vizsgálat, de fontos, hogy ne csak cukrot hanem inzulint is nézzenek mert a nélkül semmit nem ér az egész. Minimum 3 pontos legyen a vizsgálat. Közben pedig nem sétálgathatsz mert befolyásolja az eredményt. Nem tudom hogy ezt el tudod-e intézni TB-re, szerintem magán doki fog kelleni. Endokrinológus, belgyógyász. Ha Debrecenbe el tudsz jutni, ott Valicskó Viktória aki foglalkozik evvel, vagy Kecskeméten Naszódy Péter.
2015. szept. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A valaszolok minden szavaval egyetertek!!! En is pco-s es Ir-es vagyok, 3 eve diagnosztizaltak, megkaptam a helyes kezelest amit azota is tartok, a harmadik babamat varom, mindenfele felesleges hormonbomba nelkul!!! Pedig nekem 3 eve meg ciklusom is alig volt, nemhogx peteeresem!! Nalam egybol helyreallt a rend a harmas kezelessel!!! En be se szednem a clostyt a helyedben kivizsgalas es endokrinologusi latogatas nelkul, mert csak rosszabbat teszel a szervezetednek, ha az amugy se jol mukodo hormonjaidat meg meg is bombazod!!!!
2015. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!