Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik fagyasztott ET+8 napon...

Lombik fagyasztott ET+8 napon már mutatná a teszt ha sikerült? 3napos embriókkal? Nektek mikor lett pozitív?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 13:56
1 2
 1/11 Timi 0408 ***** válasza:

Én a beültetés után találtam egy táblázatot és azt vettem alapul! Leírom neked is!

1 nappal a transzfer után a pre-embrió növekszik

2ntu a pre-embrió átalakul blasztocitává

3ntu a blasztocita kiszabadul a búrkából

4ntu a blasztocita a nyálkahártyához cuppan

5ntu a beágyazódás elkezdődik a blasztocita elkezdi beásni magát a nyálkahártyába

6ntu a beágyazódás folytatódik

7ntu a blasztocita teljesen beágyazódott és már külön van már placenta sejtje és embrió sejtje

8ntu a placenta sejtjei elkezdik avéráramba üríteni a hcg-t

9ntu még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével

10ntu még több hcg választódik ki

11ntu a hcg szint már elég magas ahhoz hogy vizeletből megállapítható legyen a terhesség

Ezek vonatkoznak a 3 napos transzferre! Az 5 naposnál másabb.Persze attól is függ hogy mikor tesztelhetsz hogy kapsz-e hcg szurit!? Remélem tudtam segíteni! Sok sikert! Majd írd meg mi lett!

2015. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a válaszod! Reggel nem birtam ki csináltam tesztet,mert borzalmasan égett a gyomrom és +lett,aztán csináltam még egyet és az is.(halkan reménykedem:)
2015. szept. 18. 16:25
 3/11 A kérdező kommentje:
jaaah,a hcg szurit 09.04-én szúrtam csak.
2015. szept. 18. 16:27
 4/11 Timi 0408 ***** válasza:
Akkor az remélhetőleg valóban baba! Szerintem halkan örülhetsz! :-) Mikor kell vérvételre menned?
2015. szept. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Timi 0408 ***** válasza:
Azért kérdeztem a hcg-t mert én kaptam azt is így nem mertem tesztelni a vérvételig! Az elsőnél nem kaptam teszteltem de sajna nem sikerült! A másodiknál mint írtam nem volt lehetőség tesztelni és a vérvételen tudtam meg hogy sikerült! Most már 12 hetes kismami vagyok! Szorítok nektek! Majd írj!
2015. szept. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok neked!! :) Kaális vagyok,nem kell mennem vérvételre,csak tesztelni,hcg szurit csak tüszőrepesztőnek kellett szúrnom 1x. Nagyon bízom benne,első baba lenne...3.lombik(apa gondok).Nektek mi volt a probléma?
2015. szept. 20. 09:53
 7/11 Timi 0408 ***** válasza:
Nálunk is apa gondok voltak! Első baba lesz és ő volt a második beültetés!
2015. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Timi 0408 ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi újság? Van már biztos eredmény?
2015. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm az érdeklődést. Tegnap voltam a saját orvosomnál, és megállapította h baba van! :-)))

Jó helyen ágyazódott be és még az is lehet h ketten vannak,de ezt nem meri megerősíteni mert még nagyon pici a terhesség,jövőhéten is megyek hozzá,bekukkantunk mi újság.Nagyon boldog vagyok:)

2015. szept. 24. 09:18
 10/11 Timi 0408 ***** válasza:
Hatalmas gratula! Nagyon boldog babavárást kívánok! Mindenkinek meg kellene tapasztalni azt az érzést amikor azt mondják:SIKERÜLT! Jó egészséget még egyszer és ha gondolod majd írd meg mi van veletek,hányan vagytok! (Akár priviben is)
2015. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!