Peteérésem van az tuti. Augusztus 4-e óta nem menstruáltam. Kaptam gyógyszert hogy megjöjjön de holap előtte el kell menjek hormon vizsgálatra. Mi lehet a baj, hogy most nem jött meg? Nem lesz fars a hormon tesztem ha nincs menzeszem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Erre itt neked senki nem fog érdemi válasz adni. Az orvos se viccből küldött el hormonvizsgálatra.
2015. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát de szerintem fars lesz.annyira nem értem az ilyen dokikat -.-

nem véletlen a ciklus 3. és 24. napján kell elmenni.barátnőmmel ugyanezt csinálták,nem mérvadó egy nem normális ciklusban hormonokat nézni.na mindegy azért menj el,csináltasd meg.De én a helyedben elmennék egy endokrinológushoz,az majd kiír neked egy 3.és 24.napi vérvételt,esetleg cukorterheléssel ha az is kell,meg megnézi a prolaktin hormont,amit a nőgyógyászok szeretnek lehagyni a listáról,pedig az is felelős lehet ha nincs mensi.Milyen gyógyszert adott?Norcolut?

2015. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a prolaktin is nézi. És igen corcolutot írt fel.
2015. szept. 24. 19:04
 4/10 A kérdező kommentje:
norcolutot akartam írni :)
2015. szept. 24. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Naa az jo lesz,nekem is azt adott.meg is hozta a verzest.de keszulj fel erosebb mensire.

Aztan irany a labor.

2015. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Laborba már voltam, azt mondta a dokim hogy az előtt menjek hogy el kezdem szedni a gyógyszert. Ma kaptam meg az eredményeket. De nem értem őket úgy hogy kedden leszek csak vele okosabb :(
2015. szept. 25. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha gondolod,fotózd le és töltsd fel,amire tudok arra válaszolok,ha gondolod.de egy csomó minden fent van a neten,pl pcos-t ki lehet következtetni az lh és fsh arányából meg ilyenek.
2015. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet feltölteni?
2015. szept. 26. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu

és ott alul ki fog adni linkeket,a helyeset másold be ide

2015. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Remélem azért eléggé jól kivehető :)

2015. szept. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!