Miért nem tudok teherbeesni?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek.. Miért nem tudok teherbe esni?? Egyáltalán nem védekezünk semmivel már vagy 3 hónapja és egyszerűen eddig nem jött össze ami kissé engem elszomorít. Mi lehet a baj???
2015. okt. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy év után kell problémára gondolni. Türelem! Egy hónapban 15-20% az esély, ha minden klappol.
2015. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még korai aggódnod. Ha fél évig se sikerül, akkor már elmehetsz dokihoz. Én is akkor mentem el és legalább kiderült, hogy van-e probléma.
2015. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap "sikertelenség" még semmit nem jelent.
2015. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
3 hónap tényleg nem ad okot aggodalomra. De ha mégis tisztàban akarsz lenni azzal, hogy hogy műmödsz, vagy hogy jókor vagytok-e együtt, érdemes ovutesztet hasznàlni, és úgy időzìteni az együttléteket. Vagy középidöben 2 naponta. Ha ìgy sem jön a baba fél évig, én csinàltatnék egy alap ó vizsgàlàst (3. és 21. napi hormonsor neked, uh, pàrodnak spermakép). Ha ìgy is fél évig semmi, akkor érdemes komolyabban utànanézni, hol a gond: àtjàrhatósàgi, meg minden egyéb vitaminszint, vérkép, stb.
2015. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hónap az semmi.
2015. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint 3 év utàn sikerült teherbe esnem.
2015. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Türelem rózsát terem.. Reménykedem továbbra is
2015. okt. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!