Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késik, viszont a teszt negatív...

Késik, viszont a teszt negatív mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy 4évig Lindynette 20 fogamzásgátlótszedtem, utolsó hónapokban keveset menstruáltam, vagy épp meg sem volt, nőgyógyász mondta hogy szüneteltessem egy ideig! 3hónapig védekeztünk más módszerrel, babát szeretnék, most okt 9.én voltunk együtt a párommal ciklus végén, mert 11.én már meg kellett volna jönnie.. Bal oldalon alhasi fájdalmam, inkább szúrásokat érzek ha úgy mozdulok, a mellbimbóm érzékeny.. Hallottam hogy ciklus végén is teherbe lehet esni, és a jelek is nagyon arra utalnak, ma reggel csináltam egy tesztet az negatív lett, szerintetek? kimutatná már a teszt ha terhes lennék?

2015. okt. 20. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Teherbe lehet esni ciklus végén is igen és a teszt is később lesz pozitív. Legalább 2 hét de ez peteéréstől lenne annyi, aktustól akár 18-20 nap is lehet mire pozitív a teszt.


De késhet mástól is.

2015. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy terhes vagy, vagy nem...

Nekem késett már ciszta miatt is.

Meg csak úgy is.

Egy csomó oka lehet, nem feltétlenül csak a terhesség.

2015. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!