Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti mennyit pihentetek beülteté...

Ti mennyit pihentetek beültetés után?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Második baba lesz igy nem sokat... :D nem az a lényeg! Persze nem most kell megváltani a világot de a megszokott életedet folytathatod. Kalappal!
2015. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nyilván egyén,eset,és probléma függő is,de nekem azt tanácsolták,hogy 4-5 nap intenzív pihenés és aztán napi kis séta belefér. A munkám miatt nem tanácsolták,hogy a dolgozzak a vérvételig,de a döntést persze rám bízták. Én itthon maradtam ,de sajnos nem ezen múlott,mert így sem sikerültek eddig a beültetések. Tudok olyat aki másnaptól már dolgozott,és neki összejött.
2015. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsővel is ket napot pihentem. Másodikkal mar kizart h 4-5 napot tudsz intenzíven pihenni. Persze van nagyi de 4-5 nap csemete nélkül rengeteg :)

En próbáltam arra gondolni, egyéb probléma nélkül persze, a beültetés után olyan mint egy normál terhesség. Aki ilyenkor meg asse tudja hogy terhes. Ha a pihenes szamitana alap esetben akkor nem lennenek második harmadik vagy sokadik gyerekek ;)

De persze biztos van olyan eset h fekudni muszaj! Az mas.

2015. nov. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazat adok az előttem szólónak. Én is mindig arra gondolok,hogy ha természetes úton jönne ,nem is tudnánk,hogy éppen mi zajlik bent. Szerintem nekem is azért tanácsolták az intenzív pihit,mert nem lehet tudni mi a baj,és miért nem ágyazódnak be az embriók. Közben meg folyamatosan arról olvasok,hogy a vérkeringés miatt,jó ha van egy kis mozgás.
2015. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor sikerült a lombik, szombaton ültették be, hétfőn mentem dolgozni (tanítok). Vasárnap elmentünk férjemmel koncertre, vacsizni - szerintem fontosabb a lelkiállapot, mint a szigorú fekvés... Nyolc lombikon vagyok túl...
2015. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem endometriózis miatt volt egy nagy műtétem, ami a méhemet is érintette. Rá 3 hónapra megtörtént az első beültetés. Mivel titkoltam a család előtt is, ezért még téglát is pakoltam. Nem húzhattam ki magam a munkából. Mégis sikerült. Van egy 1,5 éves kisfiam. Ez nem azt jelenti, hogy neked is ezt kellene tenned. Én biztos ha feküdtem volna, akkor másra sem tudtam volna gondolni, csak arra, hogy sikerült-e? Tehát rágörcsöltem volna a témára és azt mondják az a legrosszabb ilyenkor.
2015. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!