Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni tavaly augusztusba volt egy vetélésem azota nem sikerül 2-3 naponta szoktunk együtt lenni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál azt mondta nyugalom éa türelem
2015. nov. 5. 11:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt július 1-jén és pont rá 1 évre jött a baba. A dokim nekem 10-12 hónapot mondott arra a kérdésemre, hogy általában mennyi idő szokott eltelni a vetélés után a következő teherbeesésig. Ha a mensid rendben van, időben jön és nem kevés.
2015. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajna n kevès szokott lenni ès mostanába pontosan jön de volt 1-2 honap amikor 1hèt csuszás volt
2015. nov. 5. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem júlisban volt és idén szeptember elején lett pozitív tesztem. Én nem akartam előbb.

Az jutott eszembe rögtön: sikerült mindkettőtöknek elengedni?

Esetleg elbúcsúztattátok? Pl fehér gyertya stb. Sokat számít tényleg letettétek e azt a vetélést legbelül.

2015. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nehezen de tul tettük magunkat rajta de de van 2 gyerekünk ök sokat segitettek ebbe elvonták a figyelmünket
2015. nov. 5. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem két vetélésem volt, 1 év telt el az első után mire újból teherbe estem. Csak utána derült ki sajnos, hogy van egy immunbetegségem ami okozhatta. Most megint eltelt egy év, de még semmi. Hormonjaid rendben vannak? Pajzsmirigy működés?
2015. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha kevés a mensi az azt jelenti, hogy vékony a méhnyálkahártya. Ez tipikus jelenség vetélés után és talán a legkönnyebben orvosolható. E vitmint kell szedni, nekem a a bio extra 400-as jött be, 3 hónapos kúrát tartottam, nagyon bevált. Két hét alatt már hatásos. Fontos mert vékony méhnyálkahártyába nem tud beágyazódni a baba. Sok sikert!
2015. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A menstruáciomkor nagyon sok van sajna idegesít is hogy ez normális e vajon
2015. nov. 8. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Vetélés után megnézték, hogy rendesen kitisztultál, vagy volt műtéti befejezés?
2015. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Műtéti befejezés volt
2015. nov. 11. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!