Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Féleve próbálkozunk a párommal...

Makika91 kérdése:

Féleve próbálkozunk a párommal összehozni egy csöpséget, de eddig nemsikerűlt. Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy mivel próbálkozzunk még?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok a párom 28 éves. Stabíl háttér, minden megvan ahoz, hogy családunk lehessen, viszon valami miatt a kicsi nemszeretne megérkezni közénk, pedig már nagyon vágyunk rá.

Eléggé sokmindennel próbálkoztunk már. Aktus közben szoktunk tenni egy párnát a fenekem alá, hogy megemeljük a csípőmet. Olvastam valahol,hogy ez segíthet. Rendszeresen csináljuk utána a gyertya állást 15 percig szoktam álltalában úgy lenni. Odafigyelek az étkezésemre, sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, nehogy véletleg az egszészségtelen táplálkozás legyen a probléma. Nem dohányzom és nem is fogyasztok alkoholt. Napi szinten szedek A,B,D vitamint. Viszont a palyzsmirigyem alúlműködik. A palyzsmirigy hormonom a normál értek felett van egy picivel, viszont azt mondták nem kell még gyógyszert szednem rá, mert nem kórosan magas a hormonszint.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mivel kellene még próbálkozni, vagy az lenne a legjobb ha nőgyógyászhoz fordúlnék?

A válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm.



2015. nov. 12. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

A párnán és a gyertyaálláson jót nevettem. :)

Ha a pajzsmiriggyel gond van, először mindenképpen helyre kellene tenni.

2015. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

A pajzsmirigy is lehet probléma. 4 körüli TSH-ig alap esetben normáls, de babához bizony 1,5-2 körül kell lennie. Én babatervezés miatt 2,5-re már kaptam gyógyszert, pedig hol van az még a határértéktől! A háziorvos, nőgyógyász 4 körülire simán mondja, hogy rendben, pedig dehogy! Endokrinológusok babatervezésnél erre már bőven gyógyszert adnak, tehát szerintem inkább endós dokit keress.


Egyébként fél év nem a világ, ha mindkét fél egészséges, akkor kell átlag egy év, mire jön a baba!


Amit még javaslok, hogy kezdj ébredési hőgörbét vezetni, az rengeteget elárul a hormonális működésről!

2015. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

Nem kéne rágörcsölni. Mindkét testvérem kb fél éve próbálkozott.. Tudod hogy jött össze nekik? Egy alkalom kapcsán (karácsony és szülinap) kieresztették a gőzt. Jól berúgtak, minden össze vissza ettek, tojtak a nagyvilágra, csak jól érezték magukat. Aztán részegen egymásnak estek, eszükbe se jutott a gyerek, csak az élvezetért voltak együtt és bumm, most van két 1,5 éves gyerek a családban.


Ne foglalkozz semmivel!


Az egészségügyi problémáidat persze nem árt megnézetni, kezelni, de gyertyaállás és kispárna?! Ne hülyéskedj már..

Élvezd már, hogy együtt vagytok és ne azon járjon az agyad az aktus alatt, hogy na vajon elég jóra sikerül-e a mai..

2015. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem, miért támadjátok és sértegetitek a kérdezőt! A gyertyaállás igenis segít, ahogy a fenék alá tett párna is.
2015. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben, párna és gyertyaállás nélkül is eljut minden a megfelelő helyre, nem hiszem, hogy ezen múlik.

Nekem meg hátrahajló méhem van és sokak szerint így nehezebb teherbe esni, illetve a kutyapózt kell alkalmazni a siker érdekében. Elég volt egy hónapban gumi nélkül csinálni (és nem kutyapózban), máris terhes lettem.

2015. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Endokrinológust keress fel a pajzsmirigyed miatt. Egyàltalàn nem biztos, hogy jók az értékeid, érdemes lenne egy 3. és 21. napi hormonsort kérni. FSH/LH arànyt nézni.

Hasznos lehet az ébredési hő, görbe vezetés, az ovu teszt. Pàrodnak spermakép. E vitamin.

2015. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ìrja h gond van a pajzsnirigyével, ha az nem oké, ablakon kidobott idő minden nap. De legalàbbis nehezìtett pàlya.
2015. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Erdekes, 3 terhessegembol egyiknel sem hokuszpokuszoltam, semmilyen exta vitamint nem szedtem, es legkesobb a 6. honapban megfogantam (az elso raadasul megszakitasos vedekezesbol, a harmadik pedig a masodik honapban fogant. A kozepso tartott csak 5 honapig, mert kozben kiderult hogy pcos es IR-es vagyok, de a harmas kezeles fel even belul meghozta gyumolcset) a pajzsmirigyedre viszont valoban gyogyszer kene, mert ha meg sikerulne is a baba, pm alulmukodes eseten a veteles eselye legalabb 90%!!! Mindenkeppen endodokihoz fordulnek!
2015. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

#8 Tudsz olvasni?!


"Az egészségügyi problémáidat persze nem árt megnézetni, kezelni, de gyertyaállás és kispárna?!"


#4

2015. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem olyan súlyos mint ahogy hangzik, de meddőségi központba menjetek el. Ott mindent komplexen vizsgálnak, ráadásul mindkettőtöket. Időt és pénzt és energiát (és egy csomó csalódást) spórolhattok. Én endokrinológus nőgyógyásznál kezdtem, ugyan helyretette a pajzsmirigyproblémám, de egy csomó mindennel nem számolt, amivel a meddőségiben számolnak, így vagy másfél évet elfecséreltem, nagy kényelmesen miközben úgy éreztem hogy persze most aztán én mindent megteszek. Kevés volt.
2015. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!