Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek több vetélése is volt...

Akinek több vetélése is volt koraterhesen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Nekem már volt 3 (1 gyerekünk van).

Az utolsó 2 vetélésem most volt, egymás után. Az egyik 6-7hetesen (missed ab) a másik 4 hetesen (pozitív a teszt és meg is jött a menstruáció).


2015. nov. 21. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia,12hetesen volt vetelesem(1gyerek lett volna)

Jol szivmmukodes mindenen renbe volt.


Orvos szerint kromoszóma problema lehetett...mert következő uh mar nem latot seemmitse csak összeesett petezsakot.

2015. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ezt rendesen ki kéne vizsgáltatni,ennek sok oka lehet.

itt van összeszedve:


[link]

2015. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
a 2. vetélésemnél nálam is ez volt, igaz csak 6-7hetesen. de a vérzés kezdetekor élő embrió, pár napra rá pedig ellaposodott, üres petezsák :(
2015. nov. 21. 13:51
 4/19 A kérdező kommentje:
és a véralvadási gondra szedtél aspirin protect-et? ha igen, mikor és meddig?
2015. nov. 21. 13:52
 5/19 A kérdező kommentje:
cukor és inzulin csak nem, a terhességemnél kiváló lett a cukorterhelés eredménye, alig változott a 2 érték.
2015. nov. 21. 13:53
 6/19 anonim ***** válasza:
Terhesen SEMMIT ne szedj orvosi felügyelet nélkül!!!
2015. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem rá az aspirin protect-re, mert amikor terhes lettem az egyetlen gyermekemmel, a doki automatikussan felírta az aspirin protect-et és az utrogestant mindenféle vizsgálat nélkül, csak azért,mert előtte volt egy vetélésem.

gondolkodom, hogy lehet, h most is azonnal szednem kéne az aspirin protect-et is? doki jóváhagyása nélkül nem merem, de ahhoz a dokihoz, aki felírta ezt anno, sajnos már nem mehetek. a terhesgondozóba meg furcsán néztek rám anno, hogy mi a fenének szedek én aspirint....

2015. nov. 21. 16:24
 8/19 anonim ***** válasza:

nézess trombophiliát,mert a hajadra kenheted az aspirinedet,ha komolyabb génmutációd van. Nekem pl. pozitív teszt után mindem nap szúrnom kell vérhigítót,és plusz kell aspirin protectet is.

Egy darab vérvétel az egész.

2015. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

de van egy egészséges lányom.

génmutáció ezért nem valószínű szerencsére. vagy azóta változhatott a helyzet?

2015. nov. 22. 20:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem két vetélésem volt a 6. héten üres petezsák, illetve a 8.héten. Utána immunológián vizsgáltak. Véralvadással kapcsolatos immunbetegséget találtak. Ahogy előttem is írták ha még egyszer terhes lennék a terhesség alatt végig szúrnom kell vérhigitóval. A pozitiv tesztig pedig aspiron protect, utána azt nem szabad szedni. Inofolic-t is javasolt az orvos. Egyébként pajzsmirigy alulműködésem is van. Érdemes ezt is megnézetni egy TSH vérvétellel.
2015. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!