Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lyme kór miatt volt már...

Fenyvesi Györgyi kérdése:

Lyme kór miatt volt már valakinek vetélése?

Figyelt kérdés
Nem terhesség alatt szerzett, hanem korábbi kullanccsípés okozta lyme kór miatti vetélést tapaszalt-e már valaki?
2015. nov. 5. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, már kikezelték. Védőnő szerint ebből nem lehet gond. 17 hetes vagyok, eddig minden rendben.
2015. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Téged mivel kezeltek ki? Mennyi ideig tartott? Hol kezeltek? Mikor csípett meg a kullancs?

Bocsi a sok kérdésért ☺

Nekem már kétszer volt vetélésem, mindbkettò a 6. hétben. Minden vizsgálaton jók voltak az eredményeim.

2 éve nyáron csípett meg kullancs, de mivel nem volt lyme foltom, nem foglalkoztam vele tovább. Mostanában jártam jobban a dolog után és kiderült, h az csaz az esetek 30%-ában van...

Csináltattam lyme tesztet, de csak jövő héten lesz meg az eredmény.

Most 5 hetes terhes vagyok és eléggé rinyálok, mert némi vérzésem van. Csak fekhetek és szednem kell az utrot.

2015. nov. 6. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:

18 évesen voltam Lyme-os. Augusztusban volt bennem kullancs. Decemberben jöttek elő a tünetek, nem tudtam írni, ha görcsölt a kezem. Ugyanez a lábammal is. Sok orvosnál voltam. Szekszárdra küldték a vérmintám

Kb. 4 hónapot szedtem antibiotikumot, azóta nem igazán jön elő. Évente kétszer-háromszor van izületi gyulladásom, nem tudják mitől, lehet hogy ezzel függ össze. Nem tudják.

Most 24 éves vagyok, 17 hetesen nincs semmi baj.

Mondjuk nekem nem volt súlyos a Lyme, apósom hónapokig kórházban volt, szédülr, fájt a feje. Utóbbi előjön még néha nála.

2015. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!