Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség esetén, folyamatos ágynyugalomba csak fekvés vagy ülés isbeletartozik?

Figyelt kérdés
Elvileg csak wc és zuhanyzás miatt kelhetek fel.

2015. nov. 17. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülni sem szabad, mert akkor terhelve van a méhszáj.
2015. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Az ágynyugalom az szigorú fekvés,és igen azért amit az előttem szóló írt,hogy terheled a méhszájat.
2015. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!reméltem,h legalàbb ülni lehet.
2015. nov. 17. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Butasag

agynyugalom fekves trombozist es tudogyulladast es elhizast okoz a kismamaknal

Nyugodtan logj a nappaliban ulj sot meg a hazon belul maszkalhatsz is pl konyha bogre tea ulve fozes stb

Kozben felpolcolt labbal vagy siman uoldogeheles a melj pl torokulesben.

Sok sok tudomanyos kutatasa mar bizonyitotta a fekves karossagat de elonyt meg egyet sem talaltak.

Ha wc mesz nyomsz az sokkal nagyobb terheles.

Gondoskodj rola sok zoldseg gyumolcsot teljesorlesu termeket egyel.

Naponta 20-30 percre ulj ki a kertbe erkelyre mert a friss levego hianya d vit hianyt es terhessegi depressziot okozhat

2015. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,nem koraszülés miatt kell feküdn,hanem vérzés miatt,még csak 9hetes vahyok.😊remélem igazad van,kedves utolsó 2,mert sajnos nem tudok egesz nap feküdni,gyerek miatt,de amennyit tudok fekszem,csak a legszükségesebb dolgok miatt állok fel.
2015. nov. 17. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:

20 eve dolgzom a szakmaban kulfoldon itt karosnak tartjak a fekves es soha nem irjak elo

Sajnos ha a baba nem akar maradni meg ha fejre allsz akkor sem marad meg \

ha pedig a terhesseg egeszseges es eletrevalo akkor mindent csinalhatsz marad a baba

2015. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én is veszélyeztetett voltam, (3 hétig táppénzen) de utána rendbe jöttem, és visszamentem dolgozni.

Nekem is pihenést javasoltak, sok fekvést, kevés ill. ha már muszáj, akkor csak rövidtávú sétát (ha már menned kell alapon)...Nálam a kicsit hosszabb sétáknál (kb. 2-3 km) volt egy kis barnázás, onnan tudtam, hogy ez is sok....csökkentettem.

Végül a nyugalom, a gyógyszer, rendbe tett. Szerintem mozoghatsz, csak keveset (lépcsőzést is ha lehet inkább kerüld) és sokat pihenj, de nem kell egész nap feküdnöd (szerintem). Én otthon szép nyugisan csináltam a napi dolgaimat, csak odafigyeltem, hogy ne erőltessem meg magam.

Vigyázz magadra!

2015. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!