Inszemináció után mikor teszteljek a valós eredmény érdekében?

Figyelt kérdés
Szerintetek inszemináció után 18 nappal már lehet adni a teszt eredményre?

2015. nov. 26. 14:13
1 2
 11/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Hú. Lehetnek még csodák, de szerintem pozitívnak kellene lennie a tesztnek. Kaptál tüszőrepesztőt inszem előtt? Gondolom, Clostilbegytet szedtél, azért volt két szép tüsződ, már a 13. ciklusnapon. Lehet, hogy Utrogestan nélkül már meg is jött volna. Hétfőn mindenképpen jelezd az orvosodnak, hogy negatívat teszteltél, majd ő megmondja, mi legyen az Utrogestannal, addig mindenképp szedd tovább.
2015. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma megjött. :(

Nem olyan, és nem úgy, ahogy szokott, de megjött.

Amúgy felhívtam Őket tegnap, és azt mondták, hogy ilyen hosszú ciklussal még teszteljek egyet csütörtökön. Hát sor sajnos nem került rá!

2015. dec. 1. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnalom, tudom milyen sz@r erzes. Legközelebb biztosan sikerül. Fel a fejjel!
2015. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Borzasztó érzés. Nehéz arra gondolni, hogy valaha is sikerülni fog, de igyekszem pozitívan hozzáállni.
2015. dec. 7. 19:02
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia

Soha ne add fel!!! 5 lombikon + 2 fagyis beültetésen vagyunk túl. Úgy volt hogy az 5. lombik sikerült de sajnos 6 hetesen spontán elvetéltem a múlt héten :( És 10 éve szeretnék babát. Januárra már megvan a következő időpont a megbeszélésre hogy mikor kezdjük a következő lombikot. Kitartást!!!

2015. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült azóta a kisbaba?

2016. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Jövő hónapban lombik.
2016. szept. 25. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!