Clostilbegy és ovestin 1 mg-os tabletták szedésével mennyi idő múlva letettek babások?

Figyelt kérdés
Mi már 7 éve dolgozunk az ügyön. Először pajzsmirigy túl működést állápitottak meg. De az már sokat javult. Már csak azt mondják, hogy nincs peteérésem ezért irták fel ezeket a tabikat. Remélem ez már segit :)

2015. nov. 30. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak Clostit kaptam, a 4. hónapban sikerült.
2015. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én ma voltam nődokinál és azt mondta, hogy a mensi 5 ik napjától szedjem a 14-ik napig a clostilt és utána peddig a 30-ik napig az ovestin, mert olyan rossz lett az eredményem. 30 nap múlva pedig vérvételre kontrolra.
2015. nov. 30. 13:36
 3/10 Vilcsianyuja ***** válasza:

Biztos jól értelmezted, mit hogyan kell szedni? A Clostit max. 5 napig lehet szedni a ciklus elején, ilyet én még életemben nem hallottam, hogy 14 napig.

Az Ovestint is a ciklus elején kellene szedni, ösztrogénpótló gyógyszer, vastagítja a méhnyálkahártyát. Ciklus második felében progeszteront szoktak pótolni, nem ösztrogént. Szerintem kérdezz rá, mert ez nekem nagyon nem stimmel.

2015. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondta a doki napi 2*1 egyet a 14 ik napig utána szintén 2*1 -et az ovestinből. Ez van a papiromon is
2015. nov. 30. 13:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi én tévedtem a closti csak 10 szemes valóban 5 napig kell szedni viszont a másikat a 14. naptól én sem értettem de ő az orvos
2015. nov. 30. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után szerintem keress egy hozzáértő dokit. Aki a hormonproblémád okát keresi és szünteti meg.
2015. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vilcsianyuja ***** válasza:

Hát én ezt akkor se értem. Én Estrofemet szedtem, ovuig kellett (ugyanaz a hatóanyag, mint az Ovestiné). Vékony volt a méhnyálkahártyám előző ciklusokban peteérés előtt. Hogy neked miért pont ciklus második felében kell, én ezt nem értem. Nekem ovu után Utrogestant kellett szednem. Ez az egész női ciklus lelke, első felében ösztrogéntöbblet, másodikban progeszteron.

Biztos jó oka van a neked felírtaknak, ha ezt a dokid még írásba is adta, de én rákérdeznék nála a miértre.

2015. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
keress normális dokit. amúgy meg az első clostis hónapban sikerült a baba, de nem maradt meg :(
2015. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. A pajzsmirigyem sokat javult már már helyre is ált. Ha segit valamit az értékem : se progeszteron 0,67 mmol/l a luteális fázisban a referencia érték pedig: 2,30-56,60 között van
2015. dec. 1. 15:06
 10/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A progeszteronod helyrejön, ha lesz peteérésed és tüszőrepedésed. Ez az eredmény csak azt támasztja alá, hogy most nincs, de ezt már tudod.
2015. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!