Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy petefészek...

Lehetséges hogy petefészek ciszta mütét után végre lesz peteérésem és helyreállnak a tüszőim?

Figyelt kérdés
6 hete 10 cm-es bal oldali petefeszek cisztat diagnoztizaltak holnap lesz a műtétem! A vervetelem alapjan nincs peteérésem.... Vajon helyreáll műtét után es könnyen teherbe tudok esni??? Aggodom picit lehet rástresszelek . Aki volt ilyen helyzetbe kerem irjon.. Koszonom!
2015. dec. 7. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a peteérési problémák hátterében lévő hormonális helyzet nincs kezelve, helyreállítva, akkor továbbra se lesz. A mostani ciszta is valaminek az okozata volt. Az okot kell megszűntetni. Keresned kell egy jó endokrinológust! Kitartás!
2015. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos pajzsmirigy alumukodesem van amire Letrox 50-et kaptam azt mondtak lehet az okozta a cisztas problemam... Bizom benne hogy helyreall.. :(
2015. dec. 7. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Június 3-án volt laparoszkópiám, mindkét petefészekből vettek ki cisztákat (PCOS,IR), lényegében meddőnek nyilvánítottak, meddőségi centrum felkeresését javasolták. Azóta diétázom, metformint szedek, és rendszeresen menstruálok. :) Előtte szinte soha nem volt normális ciklusom (csak gyógyszer mellett). 3 hónapig ettem ezek mellett szorgalmasan a méhpempőt, a következő hónapban pozitívat teszteltem. :) Szóval kell egy kis idő, és nagyon nagy kitartás, de igen, lehetséges, hogy a műtét után beáll a ciklusod. :)
2015. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!