Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sok gyereket szeretnénk. Van...

Sok gyereket szeretnénk. Van e rá esély így?

Figyelt kérdés
A menstruációm többé-kevésbé rendszeresnek mondható (az orvos szerint az), kb 38-40 naponként jön meg. Eddig nem volt ilyen jellegű problémám, ez a nyáron kezdődött. Eddig nem gondolkodtunk a gyermekvállaláson, mert azokat a bizonyos feltételeket akartuk megteremteni, hogy 3-4 gyermeket tudjunk vállalni. Most 28 éves vagyok és kétségbeesett, mert még lehetett volna minden gond nélkül, nem vállaltunk gyereket (nem rajtam állt, tőlem jöhettek volna már 2-3 éve), most viszont nehezen jön össze, mert szinte lehetetlen megsaccolni, hogy mikor van peteérésem. Szinte már csak azért szeretkezünk naponta, kétnaponta, hogy legyen valami eredménye. Nyár óta próbálkozunk, eredménytelenül. Az orvosok szerint korai még aggódni, várjuk meg az egy évet. Igen ám, de akkor az álmaim a többgyerekes családról szépen szertefoszlanak. Ha baj van, akkor csak jövő nyáron indulnak el a kivizsgálások, aztán ki tudja mikor jöhet össze az első, én is egyre idősödöm, mikor lesz idő a 3-4 gyerekre? Van esetleg valaki, aki hasonló cipőben jár/járt? Esetleg aki mindezek ellenére meg tudta valósítani az álmát?
2015. dec. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyár óta max.félév telt el,de ti már a gépiszexnél tartottok???

Hát,anyukám,így tényleg nehezen fog menni!

A peteérésédet meg már teszttel ki lehet mutatni,nem olyan lehetetlen megsaccolni,mikor van.

28 vagy,ha jövő ébtől kétévente szülsz egyet,tehát az elsőt 29, a másodikat 31,a harmadikat 33, a negyediket pedig 35 évesen még minden teljesül,és te sem nagymamakorú leszel....

2015. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nanaszka ***** válasza:

én 22 évesen 7 hónap próbálkozás után lettem állapotos.... most megint 24 évesen 5 hónapja próbálkozunk.... úgy hogy szerintem nem a korral van nálad se a gond, hanem a felfogással... ez még nem hosszu idő... csak a pozitivitással van a gond.... ha te eleve kétségesen fogod fel azt hogy lehet e még sok babád... hát... kicsit vedd lazábbra, és ne akard annyira, én az elsővel fél évig görcsösen akartam terhes lenni, és semmi siker, és mikor változtattam a felfogásomon, és csak spontán szeretkeztünk, és nem számigáltam és nem is hittem, h abban a hónapban terhes lehetek... össze is jött a kicsi manókám...

és ne add fel a reményt... ismerek olyant is aki 40 évesen szűlte az utolsót...

2015. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28 evesen szultem az elsot es most 38 vagyok 3 gyerekkel ;) Belefer az idodbe ne aggodj!!!
2015. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 évesen 20hónap próbálkozás után lettem terhes,26 évesen ismét 20 hónapig próbálkoztunk mire megfogant a picink.Mindkétszer clostilbegyttel.9 hónapos a pici ismét clostit szedek.Nincs mire várnom,nincs peteérésem closti nélkül.Első 2 gyereknél 1 év próbálkozás után kezdtem csak aggódni.Pedig a ciklusom rendszertelen.
2015. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!