Diana901 kérdése:

Lombikosok! Mitöl lehet? Aggodnom kellenne?

Figyelt kérdés
Et + 8. napon vagyok két 5 napos blastocytával. Folyton fáj a hasam. Hiperstimura nem gondolok,ugyanis 8 tüszöm volt,és semmi más tünetem nincs. A 3. lombikom,egy missed ab után. semmit sem érzek ezen a hasfájáson kivül. Reggelente erre kelek,és este erre fekszem :( Ha pisilnem kell,rosszabbodik a helyzet,és fura modon sokkal többször kell kimennem. olyan mint amikor felfázik az ember.Valakinek volt már igy?
2015. dec. 17. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
talán sikeres a lombik :)
2015. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
már lassan a teszt kimutatja,sőt... Nekem et+ 9napon lett pozi 3napos babákkal.
2015. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A hasfájás is utalhat babára?! Hát erre nem gondoltam volna soha!!!

Nekem a 2,lombiknál 5napos babóval csak a 12.napon volt pozi tesztem...,ugyh még evvel várok..

2015. dec. 17. 12:44
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt beagyazodasi fajdalom. Az enyhe mensiszeru. Arra mondjak h mintha meg akarna jonni erzes. De az nem folyamatos. Elsonel 5 napig napi egy ket ora. Most par napig neha. Ha pisiliskor faj lehet felfazas. Ha az nem komoly babut sztem nem érdekli de en valszeg azert dokihoz fordulnek.
2015. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez nem az a hasfájás. Nem vagyok felfázva. Ugy értettem a dolgott,h kevesett pisilek,és sürün. A hasam pedig folyamatossan fáj,de elviselhetően! Ha pisilnem kell akkor erösen fáj,mintha nyomná valami a holyagot. De amint elmegyek wc re azonnal enyhül a fájdalom
2015. dec. 17. 17:07
 6/22 anonim ***** válasza:
Gondolom elkezdett novekedni a mehed ;) Mikor tesztelsz? :)))
2015. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem baba lesz:)nagyon drukkolok ismerős a dolog én is lombikos vagyok :)
2015. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Várok...legalább a 10-12 napig... gondolom nem kell mondanom,h rettegek h nem az lesz az eredmény mint amit szeretnék...
2015. dec. 17. 20:02
 9/22 A kérdező kommentje:
Elment az eszem és tettem egy probát. Egyértelmüen negativ. Legalább nem ringatom hiu ábrándokba maganat.
2015. dec. 18. 06:32
 10/22 anonim ***** válasza:
Mikor van a nemvart? En aznap teszteltem halvány pozit 5 napossal. De van aki csak napokkal később.
2015. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!