Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik túl vannak már több...

Akik túl vannak már több sikertelen lombikon is, mi volt a sikertelenség oka?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni kort is?

2016. jan. 13. 16:29
 1/2 VeDi84 ***** válasza:
Bárcsak tudnák az orvosok!!! (31)
2016. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a második sikertelen lombikon vagyunk túl.

Az elsőnél biztos az is probléma volt, hogy a stimuláció nem volt eredményes, vagyis a hormon mennyiség kevésnek bizonyult. A petesejt leszívásnál 5 db érett petesejtet megtermékenyítettek ugyan, amiből 3 eljutott a 4. napig, és akkorra vissza is hívtak a beültetésre. Ha jól tudom akkor van nagyobb esély, ha 6 napos blasztocisztákat ültetnek vissza (úgy látszik túl gyengék voltak a megtermékenyített petesejtek és nem vártak vele a 6. napig).


A második alkalommal sikeresebb volt a stimuláció és a 6. napon ültették vissza az 5 db blasztoból mind az ötöt (a koromra hivatkoztak, 42) de hát sajnos így sem tapadt meg egy sem.


Egyébként tény, hogy nem lehet tudni, hogy miért a van sikertelenség... Az orvos ezek után immunológiai és genetikai vizsgálatokat javasolt. Az immunólogia eredmény gyakorlatilag negatív, a genetikai vizsgálat még előttünk áll.


Én személy szerint lelki-pszichikai problémákra is visszavezetném a meddőséget, van olyan meddőségi klinika, ami ezzel kezdi a kivizsgálást (sajnos nem tudom melyik).


Szóval legyünk rendben testileg-lelkileg és akkor talán meglesz az eredmény.... Ami szép és jó, csak néha már az ember a sok sikertelenség után semmiben nem hisz....

2016. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!