Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek miért halassza a...

Szerintetek miért halassza a párom a kivizsgálást?

Figyelt kérdés
1 éve nem jön a baba.A nődokim azt mondta hogy elsőként a párom kivizsgálása szükséges.Ezt említettem neki is de azt mondta hogy még nem látja szükségét.Ő 40 én 28
2016. jan. 13. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Vannak bizonyos gerinctelen férfifélék, akiknek ciki, meg kínos egy spermavizsgálat, mert félnek, hogy ha kiderül, hogy rossz az eredményük, örökre lekókad a farkuk a szégyentől.

1 év után indokolt a kivizsgálás, de amíg a pasiknak csak egy orgazmusba kerül a dolog, és van, ahová otthonról lehet vinni mintát, ergo még nyilvános ciki sincs benne, a nőket sokféle macerás, időigényes és fájdalmas vizsgálatnak fogják alávetni, ami esetleg megspórolható, ha rögtön kiderül, hogy a férfi oldalán van a baj.

Mondd meg neki, hogy legyen férfi.

2016. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fél, hogy "miatta" nem jön össze a baba, és lehet, hogy azt hiszi, hogyha te ezt megtudnád, akkor elhagynád őt. Beszéljétek meg, hátha hajlandó elmenni.
2016. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez így nem egészen igaz, hogy először a ffi. Ez akkor igaz, ha a meddőségi előtt álltok. Odáig viszont a nőgyógyász elküldhet téged kismedence uh-ra, elküldhet laborba hormonokat végignézni és továbbküldhet endokrinológushoz is, hogy nincs-e pajzsmirigy, vagy más hormonális problémád, amire ő már nem tud ránézni.

Ha ezek mind negatívak, semmit nem találnak,a mi rendellenes lenne, akkor ad beutalót meddőségibe és ott valóban az első lépés egy kivizsgálás a ffi párnak.

Ha ezeket, amiket megtehetett volna, nem tette meg eddig a dokid, keress másikat.

2016. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Fél szembesülni olyannal hogy impotens lenne.a férfilélek màr csak ilyen.
2016. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem is szeretne erről beszélni hanem ha eljött az idő majd szól. :(
2016. jan. 13. 17:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond el neki, hogy te szeretnél egy gyereket, és ha ő tudja, hogy ez nem fog összejönni, mert feltételezi magáról, hogy impotens, akkor vesd fel az örökbefogadást is. (persze csak akkor, ha te szeretnél örökbefogadni akár)
2016. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Akar ő egyáltalán gyereket?


Egyik korábbi válaszolónak: amikor eldöntöttük, hogy gyereket akarunk, pont soros volt egy rákszűrés a nődokinál. Ha már ott voltam, rákérdeztem, hogy ha nem jönne össze (soha nem voltam terhes előtte, fogalmam sem volt, hogy termékeny vagyok-e egyáltalán) idővel, akkor mi a protokoll?

Mondta, hogy egy év után érdemes vizsgálatot kezdeni, de mindenképp a férfival érdemes, éppen azért, mert nem invazív, kevés kellemetlenséggel járó vizsgálatról van szó. Ha nála kizártak minden problémát, akkor lehet a nőt is vizsgálni, legalábbis így érdemes.

2016. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ketten is használták az impotens szót a terméketlen szó szinonimájaként. Az impotens ilyen értelemben erekcióra képtelent jelent, nem terméketlenséget.
2016. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok férfi ilyen ,utálja az orvosi procedúrákat ,kb ha az élete múlik rajta ,akkor megy ilyen olyan vizsgálatokra.Jellemzö pl idös bácsikra ,hogy tényleg akkor mennek mikor a mentö viszi öket.Szerintem büszkeség és félelem van a dologban.
2016. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenesetre kíváncsi leszek hogy mikor jön el az az idő hogy belevágunk.:(
2016. jan. 13. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!