Miért lett negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Múlthéten csináltam egy tesztet halvány pozi lett,tegnapra nem vártam nemis jött,tegnap is csináltam egy tesztet abban a reményben h erősödni fog a pozi ehelyett negatív.

Ma is csináltam h hátha majd ez pozi de ez sem lett..csak full negatív,ma sem jött meg.Úgy érzem nemis lesz ebből mensi,már ki kellene mutatnia a terhességet nem?



2016. jan. 15. 18:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kémiai terhesség volt.
2016. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én is múlthéten csináltam 2-t is,pozi lett,erősödött is a 2.,azóta negatív. Már azt sem tudom mikorra nem várom. :( Mondjuk én elvileg a 13.14.dpon csináltam. Bár azóta a görbém másik lehetséges ovut is behúzott,az alapján 11.dpon vagyok. Úgyhogy már én sem értek semmit. A nagykönyv szerint tegnap kellett volna megjönnie. Fura ez a női szervezet :)


2 dologra gondolok. Vagy kémiai terhesség,vagy rossz volt a teszted (nekem is vagy vagy). Akkor ezek szerint te a 10.vagy előtte lévő dpon teszteltél?

2016. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Vereb Tünde ***** válasza:
A biztos az, ha elmész vérvételre és ott kiderül.
2016. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ha kémiai terhességről van szó akkor megfog jönni és nem sikerült a baba igaz?

Nemtudom hanyadik dpon teszteltem ilyenekre nem figyelek

Mért szükséges a vérvétel?

2016. jan. 15. 19:09
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha kémiai terhesség volt mikor jön meg?pár nap?vagy már lehet holnap?:/
2016. jan. 15. 19:12
 6/28 anonim ***** válasza:
Mert abból biztosan ki tudják mutatni a HcGt.
2016. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Értem,szörnyű belegondolni hogy lehetett volna még egy baba és csak úgy eltünt,ez mitől lehet?
2016. jan. 15. 19:16
 8/28 anonim ***** válasza:
most mondjam azt hogy ezért nem kell tesztelni a nem várt előtt?
2016. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Azért teszteltem mert voltak/vannak terhességi tüneteim tudom milyen az szültem már ,nemértem mért nem sikerült a babó:/

De holnap is veszek tesztet,és ha 3-4nap múlva nem jön meg megcsinálom..remélem pozit látok nemsokára! :)

2016. jan. 15. 19:30
 10/28 anonim ***** válasza:

ha már szültél, akkor tudhatod, hogy a terhességi tüneteket a HCG termelődése okozza, és legkorábban kb. a 5-6. héttől jelentkeznek...addig ha van is tünet, inkább placebo, vagy premenstruációs tünet, vagy maximum a beágyazódás, de abban az esetben meg inkább beágyazódási vérzés.

de nem vitatkozni akarok, csak inkább tanácsolni, hogy ne tesztelj a nem várt előtt mert csak félre vezet, teljesen felesleges rágörcsölés.

nekünk akkor jött össze a baba, amikor már elfogyott az összes ovu és terhes tesztem, sz..tam az egészre, abban a hónapban egyetlen egyszer voltunk együtt, lövésem se volt hogy akkor fogok ovulálni, és bumm....előtte fél évig a ciklusom minden pillanatát papírra vetettem, és minimum 100 db tesztet ellőttem.

2016. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!