Miért lett negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Múlthéten csináltam egy tesztet halvány pozi lett,tegnapra nem vártam nemis jött,tegnap is csináltam egy tesztet abban a reményben h erősödni fog a pozi ehelyett negatív.

Ma is csináltam h hátha majd ez pozi de ez sem lett..csak full negatív,ma sem jött meg.Úgy érzem nemis lesz ebből mensi,már ki kellene mutatnia a terhességet nem?



2016. jan. 15. 18:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ezeket tudom,előző tehességem görccsel,hányingerrel,szédüléssel jött és pocakom volt evés után ebből gondoltam h terhes vagyok,vettem tesztet szép erős pozi volt

Múlt héten szédültem gondoltam egyet csináltam tesztet halvány pozi

De két negatív követte ami nagyon elkeserítő

Mikor esedékes újra próbálkozni véleményetek szerint?

2016. jan. 15. 19:38
 12/28 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Tünetek már a fogantatás pillanatától lehetnek. Nincs előírva,hogy mikor kell lennie,ez az 5-6 hét majdnem hogy csak itt gyakon terjedt el,mert 1 vki kitalálta hogy úgy van és kèsz. Nem működünk egyformám.


Kérdező! Nekem volt kémiai terhességem,1,5 hetet késett így,de nem törvényszerű,hogy nálad is így lesz!

2016. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
hát már ki kellett volna mutatnia ha eddig nem mutatta biztos nem terhesség...talán hormonális oka van hogy kimarad, orvoshoz sem rohannék vele, lehet hogy csak késik egy hetet, lehet hogy ebben a hónapban egyszerűen kimarad..okozhatja nyálkahártya felritkulás meg egy rakat dolog, de orvoshoz szerintem csak akkor menj ha következő hónapban sem jön meg...
2016. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%

12: nem kitalálta valaki, az orvosom mondta, mert nekem egyáltalán nem voltak tüneteim a 7. hétig, és persze aggódva kérdeztem. ő mondta, hogy a HCG termelődése felelős a kellemetlen tünetekért, és van akinek csak 8.9. hét környékén éri el azt a szinten ami tüneteket produkál.

viszont a beágyazódást megelőzően ez a hormon nincs jelen a szervezetben így terhes tüneted sem lehet. csak placebo alapon!! az hogy valaki szédül, puffad, lehet frontól, lehet attól hogy boldog a baba gondolatától és kicsit többet eszik mint kell stb...

a terhesség első jele a beágyazódás környékén a beágyazódási fájdalom esetleg vérzés.

nyugodtan pontozz le. én csak az orvosom szavait tolmácsolom, jó szándékból.

2016. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Minek pontoználak. Én csak azt mondom,hogy van akinek már menzesz előtt VALÓS hányingere van stb. Nem 5-6 hétnél,te olyan voltál,más másmilyen is lehet. Valaki hány az egész terhessége alatt,vki abszolút nem.
2016. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hétig negatív volt a teszt, szóval szerintem még korai csüggedni.
2016. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Tegnap este hánytam is,görcsölök még mindig,szédülök..mensi előtt nem produkálom ezeket csak barnázni szoktam abból tudom h megjön,de most semmi csak ezek a tünetek
2016. jan. 16. 09:47
 18/28 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek (halvány teszt is) méhen kívüli terhességre is utalhatnak...
2016. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Tünetek:első terhességem rosszabb volt

Remélem nincs igazad

2016. jan. 16. 11:08
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem méhenkívülinél megjött attól függetlenül, hogy pozi volt a teszt, és nem egy helyen írják, hogy ilyenkor valószínűleg fellép vérzés, pecsételgetés is. Görcs lehet baba miatt, de lehet amiatt is, hogy megjön. Hányinger max akkor van, ha van hcg a szervezetedben (már ha a terhességtől vagy rosszul)
2016. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!