Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A páromnak az összes spermáján...

A páromnak az összes spermájának csupán 1%-a él, és azok is csak egy helyben mozognak. Lehet így esélyünk babára?

Figyelt kérdés
Elvileg holnap lesznek meg az eredmények, egész eddig próbáltam nem gondolni ra, de ma elkezdtem aggódni... Szerintetek lehet így esélyünk? Lombik még sikeres lehet? Várom a tapasztalatokat! Köszönöm

2016. jan. 25. 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Remény mindig van!

Lombikkal simán sikerülhet, tapasztalatból beszélek :)

A páromnál látóterenként 1-1 kiskatonája van, amiből még ugye szelektálnak, hogy mennyi egészséges, gyors, nagyjából pont sikerült mindig annyit találni a lombikok során, ahány petesejtem lett.

1. lombik: 2 beültetett embrióból született egy kislányunk;

2. lombik: korai vetélés;

3. lombik: 2 beültetett embrióból mindkettő megtapadt, most 4 hetesek az ikrek, egy kisfiú és egy kislány :)


Ha csak 1 db megfelelő spermium is van, akkor remény is van, drukkolok!!!

2016. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolso válaszoló! Nagyon szepen köszönöm a történeted! Szívből gratulálok! Holnap megy a párom dokihoz, megírom, hogy mit mondanak neki! Szorítsatok! :)
2016. febr. 1. 21:49
 13/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nos, mindent rendben találtak a páromnál szervileg és genetikailag is, úgyhogy azt mondta a dokibacsi, hogy van esélyünk, hogy minket is meglátogat a gólya. Kapott vitamint, meg még lesz jópár vizsgálat, de úton vagyunk :) :) :)
2016. febr. 2. 15:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :)

Ezek jó hírek, hajrá! Drukkolok nektek!

2016. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd írok ide, hogy alakulnak a dolgok. Szerintem hónapok kérdése :)
2016. febr. 3. 16:59
 16/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem tudom, olvassátok-e még... Holnap kezdem a szurikat a lombikhoz... Drukkoljatok!!! :)
2016. aug. 24. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!