Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS Ir Clostylbegit? Sikerülh...

PCOS Ir Clostylbegit? Sikerülhet így?

Figyelt kérdés
Norcolutot szedtem 2x1 et 10 napig mikor megjön 5. naptól kell clostylbegitet szednem . Szedte igy valaki? Mérnem kell a hőmet meg a 12. naptól menni uh.ra Sikeres volt nektek, Annyira el vagyok keseredve...
2016. jan. 26. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szintén ebben a cipőben jártam, durva ir-es értékeim voltak és még mellé a hormonok is nagyon elcsúsztak.igaz én nem szedtem norcolutot, de 5 hónappal ezelőtt elkezdtük a kezelést, napi 2 inofoliccal, napi 4000 D-vitaminnal, Mastodynon cseppekkel, 160 gr-os diétával, és sporttal.Lefogytam 14 kg ez idő alatt,sok hormon, ir-érték sokkal jobb lett,pco megszűnőben.Ekkor kaptam clostyt,persze tartottam továbbra mindent,és most a harmadik clostys hónapban sikeredett a baba :-).Nagyon nehéz 5 hónap volt, de megérte.S most még jobban figyelni kell mindenre.mindez előtt 1 évvel ikreket vesztettem,műtét volt,az is nagyon bekavart még plusszban.Hajrá,kitartás,drukkolok,hidd meg lehet csinálni,s Neked is sikerül!
2016. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Fel eve szultem.Elotte 2evig probalkoztunk.egy csomo inszem clostyl kura gyonyoru tuszok,meg sem jott ossze.Aztan egy evig kemyeny dieta de meg akkor sem tortent semmi.Elmentem a mesmentisbe kaptam metet,1honap szedes utan terhes lettem.Amig nem rendezodnek a hormonok e s cukor barmit szedhetsz 99szazalek h nem fog osszejonni.Jenlentkez be Breyer doktornonel es szedj Dvitamint 2000 et.Ne varj nincs ertelem,nekem is reg elkellet volna mennem.Ha kerdesed van irj uzenetet szivesen valaszolok.
2016. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ bár remélem én több szerencsével járok e téren mint te! Gratulálok a babához. Én személy szerint csalódtam a Mensmetisbe, Naszódy doktorhoz járok kecskemétre
2016. jan. 27. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
miert csalodtal?kinel voltal?akkor menj mashoz de eloszor az irt kell rendbe rakni.
2016. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!