Szerintetek van esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

PCOS-em van, és valószínű az IR is, majd most fogok vércukormérésre menni. Nagyon nagyon ritka a mensesem. Párommal évek óta védekezés nélkül élünk nemi életet, de eddig nem sikerült teherbe esni, tény, hogy eddig nem is terveztem. Most azonban már szeretnék babát.

Elkezdem a CH diétát újra. Tavaly tavasszal 2-3 hónapig tartottam,( minimális cukor, teljeskiörlésű lisztek, lassú CH-k, sport heti 2-3 alkalommal), és a diéta és a fogyás (kb. 8-10 kg) hatására a mensesem magától megjött, bő vérzésem volt, mint régen. Majd kb. 40 napra rá ismét megjött, ugyanolyan bő vérzésem volt. Aztán sajnos abbahagytam a diétát, azóta sem volt mensesem...

Jövőhéten doki tanácsára elkezdem inni az inofolicot is, napi kétszer.

Szerintetek van esélyem teherbe esni? És akinek van tapasztalata, kb. mennyi időre lesz szükségem?



2016. jan. 30. 22:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ritus, milyen lett a vérvétel eredménye?


Sajnos nem voltam még dokinál, mert a munkahelyemen változások történtek, rengeteg a meló. Hétfőn megjött a menzeszem, nem is számítottam rá, és nagyon nagyon sok van. -mindenképp szeretnék jó orvoshoz menni, de a mens mentis nem túl drága? Esetleg valakit olcsóbban, vagy TB alapon tudtok ajánlani?

Fizetéskor szeretnék venni barátcserjét, az ronthat a helyzeten esetleg?

2016. febr. 25. 20:22
 12/25 Manka68 ***** válasza:
100%
Attól függ, mit tekintesz drágának. Elmész egyszer, elküld vérvételre, az eredménytől függően felírja a gyógyszereket, aztán kb3 havonta kontroll, ha javulsz, elég ritkábban is. A honlapjukon találsz árlistát. Szerintem olcsóbb, mintha valahol hónapokig, évekig félrekezelnek. :-)
2016. febr. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Május 17-re kaptam időpontot Major doktornőhöz. Addig elintézem a labort. Azt esetleg nem tudjátok, hogy pajzsmirigy vérvételnél miket nézessek?
2016. márc. 11. 22:07
 14/25 anonim ***** válasza:
Valami előre jutás az óta?
2016. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Még semmi, szedem a mastodinont, és váltottam ki maltofer folt, ha elmúlik a náthát abból is szedek napi kettőt. A Húsvét utáni héten tudom elintézni a vérvételeket is. Nem tudom, a mastodininnek lesz e hatása. De egyébként végre 8 hónap után magától megjött a vérzésem febr. 22-én.
2016. márc. 14. 21:16
 16/25 anonim ***** válasza:
Az jó.Írj ha lesz valami.Azért próbálkozzatok még.
2016. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia, miújság??
2016. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Semmi különös, azóta nem jött meg. A mastodinint abba kellett hagynom, azt hittem arra vagyok allergiás, de nem, így újra kezdem. Azonban valami azt sugallja, hogy előtte csináljak egy tesztet, mert ha terhes az ember, azt nem szedheti. Bár szerintem nem vagyok terhes, de mégis úgy érzem, tesztelnem kell mielőtt újra szedem.
2016. ápr. 22. 21:54
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, követi e még valaki a topicot, de azért elmondom a híreket. Voltam vérvételen, szörnyű lett az eredmény. Éhomi inzu 34 60 perces 215, 120 perces 208. TSH 3,44. Május 17-én megyek MM-be, péntekenbelkezdtem a diétát. Remélem majd javul a helyzet,és nekem is lehet gyerekem.
2016. máj. 1. 18:15
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen eleg rosszak :( de kitartást a diéta úgy tudom tényleg sokat segít :)
2016. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!