Szerintetek van esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

PCOS-em van, és valószínű az IR is, majd most fogok vércukormérésre menni. Nagyon nagyon ritka a mensesem. Párommal évek óta védekezés nélkül élünk nemi életet, de eddig nem sikerült teherbe esni, tény, hogy eddig nem is terveztem. Most azonban már szeretnék babát.

Elkezdem a CH diétát újra. Tavaly tavasszal 2-3 hónapig tartottam,( minimális cukor, teljeskiörlésű lisztek, lassú CH-k, sport heti 2-3 alkalommal), és a diéta és a fogyás (kb. 8-10 kg) hatására a mensesem magától megjött, bő vérzésem volt, mint régen. Majd kb. 40 napra rá ismét megjött, ugyanolyan bő vérzésem volt. Aztán sajnos abbahagytam a diétát, azóta sem volt mensesem...

Jövőhéten doki tanácsára elkezdem inni az inofolicot is, napi kétszer.

Szerintetek van esélyem teherbe esni? És akinek van tapasztalata, kb. mennyi időre lesz szükségem?



2016. jan. 30. 22:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én követem.Nem baj.Majdcsak sikerülni fog.Majd írj.
2016. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
mi ujság azóta?
2017. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Az inofolicot azóta sem kezdtem el, mert olvastam negatív véleményeket róla, de úgy döntöttem, szeptemberben elkezdem. Valamennyit fogytam azóta, és április óta 30-38 napos ciklusaim vannak (vagyis 4 hónap alatt 4szer megjött). Remélem hamarosan lesz baba is.
2017. aug. 21. 13:08
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sikerült azóta a baba?
2018. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, és azóta sikerült a baba? :)
2020. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!