Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hatásos lenne, ha jól felhúzná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos lenne, ha jól felhúznám, aztán otthagynám a francba?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a lakótársam nagyon durván kibeszélt a legjobb barátnőmnek, de még kb. azt is elmondta, milyen pózban csináltuk. Annak ellenére, hogy külön megkértem rá, hogy ne beszéljen vele rólunk, mert barátnőm féltékeny, ennek ellenére mégis. Arra gondoltam, bosszúból elkezdem felhúzni, szétcsókolgatom, mintha leakarnám cumizni, aztán mikor már tisztességesen áll, otthagyom, és megmondom, hogy ez csak azért volt, hogy legyen mit elmesélni. Jó ötlet lenne?

2015. aug. 14. 10:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
hm. elhiszem hogy felhuztad magad. de azert ez egy ferfinak hatalmas buntetes... lehet utanad menne es ugy megdugna hogy fel sem birnal allni... 23l
2015. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
A nemi erőszakok 90%-a így kezdődik.
2015. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább mondd el neki, hogy ez durva visszaélés a barátsággal és a bizalmaddal.

Az előzővel egyetértek.. bár nő vagyok, ilyet nem tennék.

2015. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem jó ötlet:D ilyenkor még agresszívvé és válhat és ha meg nem dug, esélyes hogy lekever egyet vagy hasonló
2015. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem cumizd le és mondd meg neki, hogy ezt vegye büntetésnek.
2015. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ne tedd szerintem. Lehet hogy te kapnád a keményebb büntetést. Vannak férfiak akik teljesen megváltoznak ha merev a péniszük és brutális vadkanná változnak. Volt dolgom ilyennel.
2015. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
Buntetesnek buntetes, de en se ajanlom! Ha vallalod utana a kovetkezmenyeket akkor oke, de azt vedd szamba hogy tenyleg problema lehet ebbol
2015. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Vállalom, nagyon nem tudna mit csinálni velem, mert barátnőm is itt lakik, aligha bánthatna (amúgy meg nem kifejezetten bánnám, ha mégis elkapna, csak úgy nem lenne értelme a bosszúmnak). Azért gondoltam erre a büntetésre, mert ezek szerint bármit mondok neki vagy bármire kérem, semmibe veszi és csak kiröhögnek barátnőmmel, ezért gondoltam, akkor én is oda*ok kicsit, hadd érezze a törődést. Ha szóban nem tudok vele mit kezdeni, hogy észrevegye magát, akkor megoldom máshogy.
2015. aug. 14. 11:41
 9/29 anonim ***** válasza:

Amúgy azon nem gondolkoztál, hogy a lakótársaddal úgy néz ki nem vagytok olyan igazán felhőtlen viszonyban - bár nem bánnád ha elkapna... - a barátnőddel úgy gondolod kiröhögnének, kibeszélnek a hátad mögött, szóval a barátnőd se egy igazi barát.


Nem kellene máshogy válogatni az embereket akik körül vesznek?


Vagy átbeszélni egyszer őszintén hármasban, hogy neked mi a rossz és miért?

2015. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Dehogynem, éppen ezért vagyok kibukva. Albérletben lakunk, barátnőm elvileg hamarosan költözik, lakótársammal nem tudom, mit kezdjek, mert nincs hova mennie, így nincs szívem kirúgni, de az sem túl jó, ha itt marad. És az a baj, hogy minél jobban látják, hogy rosszul esik, amit csinálnak, annál jobban röhögcsélnek a hátam mögött.
2015. aug. 14. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!