Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriosis mellett esett...

Luna26 kérdése:

Endometriosis mellett esett vár valaki teherbe? És ha igen mit kellett hozzá tenni?

Figyelt kérdés
2014-03-25 estem át egy laparoscopián Endometriosis miatt,visane-t kellett szednem.ma voltam uh.-n és kiderült hogy valami olyasmi van jelen most is.(még a vérvétel eredményére várni kell hétfőn megyek vissza a dokihoz)babát szeretnék de nem tudok hogy igy mit tehetnék?irjatok tapasztalatokat!

2016. febr. 3. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem volt endometriozisom, amikor a 2. kislányommal voltam terhes és amikor császároztak, ki is vették.
2016. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy baba van a dologban?csak a petefészkeimet nézték..
2016. febr. 3. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

En 2014 majus vegen estem at endometriozis muteten.

Felet tudtak kiszedni, 4 es foku endometriozis.

Emelette mindket petefeszken ciszta, es mioma 6 cm es a mehben.

3 honapra ra terhes lettem :)

Most 7 honapos a kisfiam.


Ugyhogy igen, lehetseges!

2016. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :-) És szedtél valamit vagy probálkoztál valamivel hogy elmuljon?mert nem akarok mégegyszer ilyesmin átesni és visanet se szednék!

:-/

2016. febr. 3. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.


Koszi :)

Igen szednem kellett, vagyis hasznalnom egy orrsprayt, ami eros hormon. Mar nem smlekszem a nevere. Tablettaba is van, de az orrspray jobban felszivodik

(Angliaban lakom nemtudom otthon van - )


Szoval mutet utan hasznaltam, de mellekhatas miatt abbahagytam es utana lettem terhes. Meglepeteskent ert :)

2016. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anglia kicsit más mint itt ahol lakok, hentes módra kezelik az ilyen helyzetet és futószallagon mennek a betegek..meg se hallgatnak..el se mondhattam hogy nem is az miatt vagyok itt hogy ez a probléma fellépet hanem az hogy hiába való minden nem jön a baba..kinszenvedés volt a műtét után és nem hiszem hogy az hatásos lenne..amikor szinte dátumra pontosan két év alatt kiújjul.. Remélem hogy hétfőn szót kapok én is..sokat olvastam erről és szerintem az lehet a gond hogy nincs rendes peteérésem és nem reped meg a tüsző a ciklosom során..(ha ezzel nem mondtam hülyeséget)
2016. febr. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!