Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, mi a véleményetek?

Szandra0321 kérdése:

Lombikosok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kedden voltam petesejt leszíváson,8 petesejtet szívtak le,de még nem voltak érettek ezért csak másnap termékenyítették meg őket.2 termékenyűlt meg és ma azt mondta a biológus,hogy az egyik elsem kezdett osztódni a másik pedig egyes :( de holnapig még osztódhatnak.Holnap reggel fél 9 re kell mennem a beültetésre.A kérdésem pedig mennyi az esélye hogy holnapig szépen elkezdenek fejlődni illetve így nem korai a beültetés???Nem értem miért ültetnek be ha még elsem indult rendesen a fejlődés?

#lombik peteérés beültetés
2016. febr. 5. 11:25
1 2
 1/14 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Mielőtt mennél beültetésre, nem kell újra telefonálnod?? Mert van rá esély, hogy nem fejlődnek, és akkor felesleges egyátalán bemenni az intézetbe, mert az ET is elmaradhat.

2016. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia,ma hívtam őket és azt mondta a biológus hogy holnap reggel fél 9 re menjek be.Nem tudom később hívni mert 10-11 között lehet csak telefonálni nekik utána nem.Csak nekem is ez a furcsa,h holnap bekell mennem már,amelyik nem indult fejlődésnek arra is azt mondta hogy holnapig még lehet hogy elindul.Akkor még az egysejtesem még nőhet holnapig nem?Vagy mivel ilyen kicsi akkor kisebb az esélye hogy megmarad?Nem tudom miért nem fejlődik :(
2016. febr. 5. 12:10
 3/14 VeDi84 ***** válasza:
Remélem fejlődni fog! Ha az ellenkezőjét látták volna, talán nem rendeltek volna be holnapra! Sok sikert! :-)
2016. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy!Én is próbálom magam nyugtatni.Másfél nap alatt lett az egyik "egyes" még szombatig remélem fejlődik.Érdekes hogy így alakult amikor csak a petevezetőmmel van baj és minden más rendben van.Nézelődtem a neten,de semmit nem találtam ezzel kapcsolatban.Lehet az orvosomat felhívom hátha mond valami bíztatót!Köszi a választ!!!
2016. febr. 5. 13:18
 5/14 VeDi84 ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy mivel és mekkora dózisban stimuláltak? Hány tüsződ volt? És mikor volt a leszívás, hogy a 8-ból ilyen sok éretlen volt???

Ez azért elég nagy pofon! Örül az ember, hogy 8 petesejt lett, aztán jön a nagy csalódás, hogy éretlenek voltak. Én azért "szerencsésebb" voltam: a legtöbb leszívott petesejtem 4 volt (1db termékenyült meg), de az is megesett, hogy csak 1 db-ot tudtak leszívni. :-(

2016. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gonal F,először 112.5 el kezdtem szépen nőttek is és jó sok is volt,aztán bekellett adnom az első cetroditet és még aznap beis vérzett a méhem gyorsan telefonáltam h mi a baj,másnap uh és vérvétel.minden rendben volt azt mondta a doki de megemelte 187,5 re az adagot és mondta a második cetroditet ne adjam be.ez volt a 8. napomon aztán 11.en ismét vv és uh ekkora lett 17-es a legnagyobb tüsző.mindvégig bíztatott a doki h hú ez nagyon jó nincs semmi baj és még megjegyezték h ennyi szép pete van akkor még marad fagyira is.aztán 11-12.nap ismét cetrodit és este ovitrelle. 14.nap leszívás,addigra lett a "sok és nagyon szép" petékből 10 abból 8 maradt meg és ugye nem értek be ezért a párom aznapi katonái kárba mentek.másnap ismét adott le és 2 pete beéredt és megtermékenyűlt.ez a 16.nap.17.nap on vagyis ma kaptam a hírt h a kettőből csak egy indult osztódásnak a másik az igen de egyeske. :( nem értem a nagyon jó és minden rendben után h jutottunk idáig???holnap reggel szombaton megyek fél 9 re kíváncsi leszek mit mondanak lesz e egyáltalán valami :( reménykedek mivel a biológus azt mondta h még elindulhat a másik is holnapig.Neked h volt és hol tartasz,sikeres lombik???
2016. febr. 5. 21:52
 7/14 A kérdező kommentje:
sajnos 2ig osztódott és nem lett beültetés persze nem tudom miért.... :( :( és most mikor kezdhetem újra?nem tbsen csináljuk mert úgy gyorsabb és így állítólag nem kell várni 3 hónapot ???!!!
2016. febr. 6. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:

3 hónapot kell várnod, utána mehettek újra.


Most már látni fogják az orvosok, hogy hogyan reagálsz a gyógyszerekre, tudnak emelni az adagon.

2016. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 VeDi84 ***** válasza:

Azt a mindenit!!! Hát ezt nem gondoltam volna, hogy még az az 1 sem fejlődik tovább. Nagyon sajnálom! :-(

Én is úgy tudom, hogy kell a 3 hónap pihenő a stimulációk között, de inkább kérdezd meg az orvost.


Mi most várakozó állásban vagyunk. Tavaly (március, június, szeptember) volt 3 sikertelen lombikunk, ezek után pihenő mellett döntöttünk. Májusra van TB-s időpontunk, akkor próbálkozunk újra. Remélem több sikerrel!


Nektek is fel a fejjel, nagyon drukkolok, hogy a következő sikerüljön!!

2016. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam volna hogy ez lesz főleg hogy a beültetés elött háromnegyed órával telefonálnak hogy ne menjek :( :( legalább a beültetésig eljutottunk volna hogy az esély meglegyen,de nem ..... :( hívtam a dokimat azt mondta 3 hónap múlva,de az a baj hogy a párom áprilisban megy ki németo.-ba dolgozni szóval ma felhívom őket és megpróbálom megbeszélni hogy márcba kezdjük ha lehet remélem sikerűl.Azta 3 lombikon túl vagy?Sajnálom hogy nem sikerűlt még de fel a fejjel!Vissza mentél dolgozni a lombikok között?Nálam ez is még kérdéses mert a munkahelyem stresszes és nagyon rossz így nem nagyon szeretnék visszamenni.Köszönöm a jó kívánságokat és viszont nektek is!Nem szabad feladni!!!
2016. febr. 9. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!