Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Véleményeket várok. Tudnátok...

Véleményeket várok. Tudnátok segíteni hőgörbe elemzésben?

Figyelt kérdés

Ez a második ciklusom amit mérek. Iszom a cickafark-palástfű teát mellette folsavat e vitamint és terhesvitamint szedek.


[link]


2016. febr. 25. 11:23
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Ne is mondd! Probaltam nyelv alatt, huvelyben, popsiban, ahol csak lehet. Tulajdonkeppen huvelyben is ugyanannyit mertem, mint honaljban, igaz, huvelyben eleg volt 7-8 perc. Viszont hatranya, hogy minden alkalommal full fertotleniteni kell, es meg igy is bevihetsz korokozokat. Kellemetlen, ha folyasod van. Mensi alatt meg meg gazabb.

Honaljba csak bevagod, es kesz.

En azt csinaltam, hogy beallitottam a teomon az ebresztot 6:00-ra es 6:14-re, ugyhogy szunditottam is kozben. :)


Nalam az volt a gond, hogy rendszertelen volt a ciklusom, nem volt mindig ovum, es progihianyom is volt. Homerozessel aztan helyrehoztam. 7 es fel hos a kisfiam azota. :)

2016. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Sajnos nálam is ez a helyzet! Az utolsó normális mensim 2015.júniusában volt :'(..

Azóta minden hónap várakozással telik...vagy ciszta volt vagy nem volt ovu vagy volt ovu ciszta nem mégsem jön meg. Kaptam már norcolutot októberben utána sem jött meg..decemberben clostyt kaptam mellette uh követés is volt....azután Megjött de csak 2 nap volt és nagyon kevés..aztán duphastont kaptam mert késett és azt mondta a doki rásegítünk kicsit...megjött de megint csak 2 napra. Az utolsó mensim 2 nap pecsételés után de. Megjött majd du. már semmi...most voltam dokinál...nem lát semmi szervi elváltozást nem tudja mi a baj. Emiatt kezdtem el a cickafarkteát palástfüvet és a barátcserjét...mivel 34 vagyok és babát szeretnénk eléggé el vagyok keseredve...


Neked viszont gratulálok a kisfiadhoz!

2016. márc. 7. 21:35
 33/49 anonim ***** válasza:

Nalam is volt petevezetekatjarhatosagi. Az egyik petefeszkem tele volt cisztakkal, mert nem repedt meg a tuszo, a masik vezetom meg felig el van zarodva. Aztan mehtukrozes is volt. Ekkor voltam 34.

35 evesen szultem.

2016. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Nálam semmi sem volt még! Emiatt vagyok elkeseredve...34 vagyok és leírnak? Na ezértegyek endrokrinologiára...legalább a hormonjaimat nézzék meg..
2016. márc. 8. 06:55
 35/49 anonim ***** válasza:

Sajnos igy van. Leirjak az embert, hogy a vegen lombikra menjen, mert abban van a penz.

De a homerozes nagyon jo, hidd el. Terhesen is folytattam a kutakodast, mert nincs olyan honlap, ahol minden egyben le lenne irva a termeszetes utn torteno ciklusrendezesrol. Raadasul sok feligazsag is van.

Komolyan gondolkodom azon, hogy keresek itt 10 olyan holgyet, aki nem tud teherbe esni, es van mar par honapnyi hodiagrammja, hogy kiserletkeppen egy ciklus erejeig fogadjak meg a tanacsaimat, es ha szebb lesz ettol a gorbejuk, akkor meg 1-2 honapig folytassak. Allitom, hogy tizbol 3 terhes lesz. (Felteve, hogy csak hormonalis gondok vannak, es nem szervi. Pl. egy ketoldali elzarodassal nem lehet mit kezdeni igy. Ahhoz mutet kell.)

2016. márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Én szívesen csatlakoznék de nem tudom nálam van e valami ilyen jellegű probléma. Minden lehetőség érdekel!
2016. márc. 8. 07:25
 37/49 anonim ***** válasza:
Ha most ebben a ciklusban nem jon ossze a baba, akkor adok par tippet. De persze jobb lenne, ha tudnank, hogy nincs szervi baj.
2016. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy baba lesz...ilyen hővel és újjnyira nyitott külső méhszájjal biztos hogy nincs. Csak nem akar megjönni...
2016. márc. 8. 08:42
 39/49 anonim ***** válasza:
Uhhh mennyire egy cipoben jarunk. Nekem teljesen gyenge a mehszajam. 4 honapos terhesen nyilni is kezdett. Osszevarrtak, es 4 honapot fekudtem.
2016. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Az a jobbik, ha a kulso nyitott. Az a gaz, ha a belso.
2016. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!