Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Leszívás után ez normális,...

Leszívás után ez normális, vagy hiperstimuláció jele?

Figyelt kérdés
Tegnap volt leszívásom. Ott még vígan elvoltam, bár éreztem egy kis görcsölést- szurkálást az alhasamban és eléggé véreztem is. Délutánra egyre rosszabbul lettem: a hasam felpuffadt, a szúró fájdalomtól alig ment a pisilés, mert nem tudtam ellazítani magam tőle. Estére már nem is az alhasam fájt, hanem az egész, még a gyomrom is és már hányingerem is volt. Így kínlódtam éjjel 2-ig, sűrűn a wc-re mászkálva, mert hol ilyen; hol olyan ingerem volt, de eredmény nem sok... Aztán elaludtam. Reggelre sokkal jobb lett minden, csak a puffadás maradt. Most megint kezd rosszabb lenni, hasonló tünetekkel. Nekem ez az első (és remélem az utolsó) lombikom. Nem tudom, hogy ezek 'beleférnek-e' egy leszívásba vagy ez már hiperstimuláció...
2016. febr. 25. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Ha nem vagy biztos benne hívd fel az intézetet és segítenek! Szerintem nincsen semmi gond! Ennyi belefér vegyél be nyugodtan fájdalomcsillapító! Én is túl aggódom mindig a dolgokat pedig nekem nem az első lesz :)

Állj mérlegre minden reggel és ha 2-3 kg többet mutat egyik napról a másikra akkor irány a doki mert akkor az víz!

Csak simán puffat csak mivel megbolygattak belülről ezért érzékenyebb vagy rá. Sétálj egy kicsit és jobb lesz! Én általában beültetésre már egyedül megyek és vezetek oda vissza 200 km. Kitartás írj ha van még kérdésed :)

2016. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:
Leszívás után nekem alapból fájdalomcsillapítót adtak, és gyulladáscsökkentőt kellett szedni a beültetésig. Valószínűleg neked is a leszívás következménye ez a fájdalom. Pár nap alatt el kell múlnia. Ja, és feküdni kellene a leszívás napján, nem tudom mennyire tartottad be. Mindenesetre most pihenés, és fájdalomcsillapító kell neked. A hiperstimu rosszabb ennél, akkor egyáltalán nem tudnál aludni, csak jajgatni a görcsöktől. Sok fehérje, víz segít elkerülni.
2016. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat; megnyugtattatok! Betartottam a fekvést, mert nemigen tudtam felkelni és vettem be fájdalomcsillapítót meg görcsoldót is. De akkor folytatom ezeket tovább és remélem a beültetésre már semmi bajom sem lesz!
2016. febr. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!