Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 18 éven át szedett fogamzágátl...

18 éven át szedett fogamzágátló után baba?

Figyelt kérdés

Egy kedves barátnőm több mint fél éve hagyta abba a fogamzásgátlót, és állítása szerint 18 éves kora óta szedte, azóta (vélhetően az előírt szüneteket leszámítva) mindig szedte, és most 36 éves múlt. Mióta abbahagyta, alig van vérzése, 60 naponta, ha megjön.

Akarnak babát a párjával, többet is, de nem igazán ment még orvoshoz.

Ő láthatóan lazán kezeli a témát, de én meg arra gondolok, ki tudja milyen gondok lehetnek a háttérben, hisz a hosszú ciklus hormonális gondokat sejtet. Az ő élete persze, nem kéne beleavatkoznom, de nagyon kedvelem őt, és sajnálnám, ha elesne az anyaságtól vagy valami komoly baja lenne ebből.


2016. febr. 21. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem valami bajt elfedhetett a tabletta. sokszor előfordul. 60 napos ciklussal meg nem sok esélye van teherbe esni. ha nem megy orvoshoz, hogy rendbe tegyék csak vár a csodára, akkor meg ne csodálkozzon, ha 40 évesen sem lesz gyereke.
2016. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám finoman noszogatni, hogy menjen el dokihoz. Mire vár 36 évesen?
2016. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!