Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért NEM megy el kivizsgáltat...

Miért NEM megy el kivizsgáltatni magát, akinél régóta nem jön a baba?

Figyelt kérdés
1 év még ok, de hogy 3 év utàn is a csodàt vàrja valaki, mi értelme van? Tényleg érdekel.
2016. febr. 28. 12:57
1 2 3
 11/22 mandiga ***** válasza:
Szia. Semmi nem lett belőle. Baba nincs, múlt héten voltam nődokinál. Nem tudom mi okozhatta a halvány pozi teszteket. Cisztám nincs szerencsére. Petérésemmel van gond, de a doki le se toj. Azt sem tudom mit csináljak, hova forduljak. :(
2016. febr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Másik orvoshoz szerintem,aki törődik veled és pl ad clostit. Próbáld ki a barátcserje kapszulát is,az szerintem 10-ből 8 nőnek segít.


A pozitív teszteket sztem a megnövekedett lh okozza,hogy próbálkozik a szervezet a pével csak nem sikerül. Ne keseredj el.

2016. febr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokan nem elég tájékozottak a témában, nem tudják, hogy ezzel orvoshoz kell fordulni. Vagy ha el is megy egy szakbarbárhoz, legyint rá, hogy próbálkozzanak csak, majd lesz valami. Az itteni válaszokból nekem sokszor az jön le, hogy egyes orvosok vaktában kezelgetnek, azaz felírnak egy gyógyszert vizsgálat nélkül. Így meg akkor ugye nem mondhatjuk azt, hogy "kivizsgáláson" voltak, csak simán orvosnál.

De szerintem a legfőbb ok, hogy sokan nem tudják, hogy ezzel orvoshoz lehet/kell fordulni.

2016. febr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
Ha neked mindegy, hogy ki mikor megy orvoshoz, meg hogyan lesz terhes, akkor miért tetted fel a kérdést? A legdurvább hozzászólás pedig pont a tiéd.....
2016. febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igaz, mi az exemmel csak 2 évet próbálkoztunk aztán szétment a kapcsolatunk, de az ok a következő volt. Neki hitbéli meggyőződése volt, hogy természetesen foganjon a gyerek. Az orvosi beavatkozásokat a természet megerőszakolásának tartotta, ezért nem is volt hajlandó résztvenni semmi kivizsgáláson. Igaz, én egy idő után próbáltam nélküle is menni, de egy komolyabbhoz nyilván ő is kellett volna, a lelki támaszról amire szükségem lett volna nem is beszélve. Szóval erre rámentünk egy idő után. De simán el tudom képzelni ha egy nő is erősen ezen az állásponton van, nem megy orvoshoz. Nyilván nem mindenki ilyen, de előfordulhat.
2016. febr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 mandiga ***** válasza:
12-es. Köszönöm. Kipróbálom a barátcserjét, hátha az segít valamit. Már félek új orvoshoz menni. Sajnos nagyon sok orvos le sem tojja a betegét. Fél év alatt 4-szer tapasztaltam, 4 orvosnál. Eléggé elkeserítő.
2016. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9 hónapnál jártunk mikor mondtam hogy valami csak nem jó ha nem jön a baba.Elmentünk dokihoz aki lehülyézett,hogy az nem sok ne zargassam már.Most így hogy 2014 okt óta próbálkozunk bánom hogy nem ennél is előbb mentünk el és akár nem ehez hanem 10 másikhoz.Kiderült hogy full fölöslegesen izgattam magam minden hónapban,mert kezelés kell! Szóval az egy igazi marha már bocsánat aki ennyi ideig vár de az is aki első hónap után rohan.
2016. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem neked milyen vizsgálataid voltak?Szeretnék tájékozódni hogy mik a lehetőségek?

2016. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mandiga! Jól teszed,de ne keseredj el mert 2-3 hónap mire segít a ciklusban. Csak ne add fel és szedd:) Sok sikert! 12-es
2016. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mandiga ***** válasza:
12-es. Köszönöm, és igyekszem nem feladni, bízom benne, hogy még egyszer sikerülni fog, utána már nem fog érdekelni semmi sem. :)
2016. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!