Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beágyazódási vérzés lehetett...

Beágyazódási vérzés lehetett vagy sikeres ovu?

Figyelt kérdés

24.én volt ovum este barna fehéres krémes folyásom volt rá 5percel (kb.)később vérzés jött de csak maszatoló aztán későbbi estére nem volt semmi belőle és másnap se volt semmi folyásom se volt ,2napja szó szerint elöntött s folyás!annyi van..krémes és fehér amihez átlátszó ragacsos folyás jön..

8.ára nem várom

Szerintetek?



2016. márc. 4. 10:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Tünetek:érzékeny mell,hányinger,fáradtság,görcs,fejfájás,gyomorégés
2016. márc. 4. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Dejavu:) Ez velem is megtörtént,azt hittem én is hogy akkor beágyazódás volt,de kiderült,hogy újabb ovu. De simán lehet nálad beágyazódás is,nem vagyunk egyformák :)
2016. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia,igazából az ovu jobban bennem van mert vízszerű folyásom volt a vér után amitől (bocsi ha undi)tocsogott a bugyim

Köszi szépen a válaszod!:)

2016. márc. 4. 10:45
 4/7 A kérdező kommentje:
És ott van még a libidóm ami=a nullával ,pedig febr.elején volt étvágyam hozzá már most semmi..
2016. márc. 4. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti ovu volt!:)
2016. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk ovukor akkor szerinted sikeres volt?:)
2016. márc. 4. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ! 50-50%. Sajnos nem tudom neked megmondani. De drukkolok!!!:)
2016. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!