Hogyan lehet feldolgozni évekkel ezelőtti vetélést, ha azóta nem jön a baba?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont azért nem jön, mert nem tudtad feldolgozni. Keress egy pszichológust.
2016. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kineziológus!(tudok ajànlani)
2016. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont lehet, hogy epp egymast generalja a ket dolog: azert nem tudod feldolgozni, mert nem esel ujra teherbe es minel tobb ido telik el, annal jobban nyomaszt a veteles.

Sokan akkor teszik tul magukat a vetelesen, ha ujra teherb esnek es babajuk szuletik. Nyilvan soha sem felejti az ember el, ami tortent, de sokat tompul a dolog.

Viszont ha azota is, evek ota sikertelenul probalkoztok, akkor ujra es ujra elojon, a mi lett volna, ha...


Nekem osszel volt vetelesem, annyira nem is koran (12. het). Most kezdtunk ujra probalkozni, ennyi idore volt szuksegem, hogy a felelmeimet es a veszteseg erzeset kordaban tudjam tartani. Igy most sokkal jobban erzem magam, mert optimista vagyok es arra szamitok, hogy hamar terhes leszek ujra es gond nelkul vegigviszem a terhesseget.

De biztos vagyok benne, hogyha nem esnek teherbe, akkor ahogy telje az ido, ugy tornenek fel az emlekek egyre inkabb es veszitenem el az optimizmusomat, a remenyt es tobbet ragodnek a multon.


Voltatok mar kivizsgalason? Biztos, hogy mindkettotoknel minden rendben van? Mert azert az esetek donto tobbsegeben van valami szervi oka annak, ha eveken keresztul nem sikerult teherbe esni.

2016. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy túl magas lett a stressz-szinted. Ekkor nem tud beágyazódni a megtermékenyített petesejt (zigóta). Ennek megmérését is lehet kérni az általános kivizsgálás során. Lehet, hogy a Phyto-Hypophyson L nevű homeopátiás gyógyszer segíthet ezen (nálam legalábbis nem tudták elérni nem homeopátiás gyógyszerrel a stressz-hormon csökkentését, s ez a hormon jelentős mértékben kiszorította a női nemi hormonokat). Az agyalapi mirigy (hipofízis) működésének helyreállítására mindenképpen szükség van, mert az megszünteti a nemi hormonbok hiányát.
2016. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!