Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A feleségem 14 hónapos terhes...

A feleségem 14 hónapos terhes egyik nap tök normális aztán másnap kis semmiség miatt bármi kis indokkal hisztizni kezd, bőg. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Hány hónapos? :)

De mindegy egyébként, a hormonok miatt van, igen, van ilyen.

2016. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos? Gratulálok, ezzel bekerültök a Guinness Rekordok Könyvébe. Egyébként igen, teljesen normális.
2016. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

A feleséged elefánt? :D


Igen, a hormonok miatt van, nem tehet róla. Bár én is ki lennék, ha 5 hónapos túlhordásom lenne már. :D :D

2016. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Az durva túlhordás.

Ha hetest akartál írni, akkor még korai a sírás.

Amúgy vannak akik szépen visszaélnek a terhesség közismert tüneteivel, de sebaj, nemsokára nagyon boldogok lesztek.

2016. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, ha kiborul, ha már 5 hónappal túlhordta a gyereket.

Ha 14 hetes, akkor is előfordul, hogy kiborul, nagy hormonális változások mennek végbe a szervezetében.

2016. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

4-es, hát hogyne lehetne már. Nekem az első terhességemnél nem volt ilyen, a másodiknál csak lesek, hogy mi történik velem. 16 hetes vagyok, hetek óta bőgök minden baromságon. Van olyan, hogy közben röhögök magamon.

Attól, hogy neked nem volt ilyen, ne írd azt, hogy hiszti.

Én sem jártam még a holdon, de azért elhiszem, hogy létezik.

2016. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sot, mondok jobbat. Majd' 2 hete szultem, de meg most is minden szaron bogok, meg a siras emlitesere is kepes vagyok elsirni magam. Ugyhogy jobb ha felkeszulsz, ez igy lesz meg egy jodarabig, meg szerencse, hogy az en ferjem rohadtul tolerans, es megerto 😀😀😀 Ja, es az idegnetegseget mar meg se emlitem :-P
2016. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
*idegbetegseget
2016. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jo
2021. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!