Mennyi időt kell várni a fogamzásgátló abbahagyása után ahhoz hogy próbálkozzunk a babára?

Figyelt kérdés

6 évig szedtem a Diane 35t.. tudtommal elég magas hormontartalmú gyógyszer. Ti mit gondoltok mennyit kéne várjunk ahhoz hogy teljesen kiürüljön a szervezetemből?

Ki szedett még Diane35 ?

Annyi variációt halottam... 1..2...3.. hónap. Eddig 1 hónapot vártunk..ti mit tanácsoltok?

Válaszotokat előre is köszönöm.



2016. márc. 28. 08:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom... azért ne adjátok fel:-)
2016. márc. 29. 16:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Lindynette 20-at szedtem, több mint 13 évig. Abbahagytam, egy hónap szünet, aztán a 4. hónapban sikerült a baba! :)

14+4 hkm

2016. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok :-) remélem nekünk is hamar összejön.
2016. márc. 30. 12:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Júniusban abbahagytam a fogamzásgátlót, egy alkalommal nem védekeztünk júliusban és terhes is maradtam. Azóta már 5 éves a nagylányom és makkegészséges. Amúgy mi is akartunk várni legalább fél évet, de a természet máshogy rendezte. A kisebbik lányom 14 hónap alatt jött össze pedig semmit sem szedtem szülés után, csak óvszerrel védekeztünk.
2016. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok :-)
2016. ápr. 1. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!