Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Régen drogozott és az hatott...

Régen drogozott és az hatott ki a spermiumokra?

Figyelt kérdés
A párom 24 éves korátol 5 évig drogozott. Ami azt takarja hogy bulizáskor ami a nyári viszonylatban minden napos volt. Amfetamin, marihuána, kokain, MDMA. Most 39 éves és kiderült hogy egyáltalán nincs az ondóban spermium.
2016. ápr. 1. 09:04
 1/10 A kérdező kommentje:
mdma: ecstasy
2016. ápr. 1. 09:09
 2/10 VCamiMyra ***** válasza:
72%
Termeszetesen a drogtol lett ez.abbagyni es dokihoz fordulni mit lehet meg tenni szerintem mar meddő marad
2016. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De 29 éves korában abbahagyta az az 10 éve
2016. ápr. 1. 09:16
 4/10 VCamiMyra ***** válasza:
100%
Igen epp eleg volt az az idő amig nyomta.de a biztosat csak doki tud mondani es lehetoseget is hogy lehet e meg kezdeni valamit
2016. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És az orvos hogy tudja megállapítani hogy biztosan attól van a meddősége?
2016. ápr. 1. 09:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem talál szervi bajt, akkor sem lehet biztosra mondani, hogy attól van. Persze okoz ilyet a drog használat, se ismerek én is ilyet es egyik gyerek jon a masik után. Ezt nem lehet biztosra kijelenteni szerintem.
2016. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz mindegy mitől van. El kell fogadni.

Ha neked jó érzés, hogy mindenről ő tehet, és lehet hibáztatni valakit, akkor kideríthetik hogy ez okozta.

Gondolom ő is már bánja, de nem tud változtatni rajta.


Egyébként ezer oka lehet, genetikától a betegségekig.


Neked most támogatni kell őt, nem azon kattogni hogy biztos ettől van-e.

Gondolj bele, milyen rossz neki így is.


Unokaöcsém is terméketlen, egy éve derült ki. Nem iszik, nem dohányzik, sportol, és mégsem lehet soha saját gyereke. Ha még a párja is ellene fordulna, nagyon sajnálnám szegényt.

2016. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok es teljesen egyetértek a 7-esel!

Az én párommal egy káros szenvedélye sincs mégis alig volt spermája! 3lombikon keresztül megszakadt a szívem érte ahogy sajnálta a szurizasokat, a leszivast, a két sikertelenseget! Es ha nincs szervi baj, akkor is a lényegen nem változtat. Ikreket varunk! És majdnem nulla volt a mi eredmenyunk is! Szóval sok erőt nektek es tamogassatok egymast, ha ezt az utat vegig akarjatok jarni, előre kell nézni! sok sikert kívánok 😊

2016. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. ápr. 1. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs köze hozzá.Én és a párom 10 évet keményen drogoztunk.A létező minden fajtáját,nagy mennyiségben fogyasztottuk.Több napos bulikra jártunk.

Én a terhességem elött 1,5 évvel abbahagytam teljesen,a párom 0,5 évvel elötte.Tökéletesen egészséges kisfiúnk van.2,5éves :)

2016. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!