Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért jöhetett meg hamarabb?

Miért jöhetett meg hamarabb?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk, a fogamzásgátlót abbahagytam novemberben. Azóta mindig pontosan 30 naposak a ciklusaim. Szombat eset együtt voltunk, és utána az alhasam elkezdett fájni, majd amikor megtöröltem magam, már rózsaszín volt a papír. Utána egyre erősödött a fájdalom, már-már elviselhetetlen görcseim voltak, még a könnyeim is kijöttek, hiába vettem be fájdalomcsillapítót. És nagyon erős, sötét piros (néha már-már fekete) darabos vérzésem volt. A vérzésem azóta is tart, de már normális a mennyisége. Nem értem, mi lehetett ez, hiszen 5 nappal később kellett volna csak megjönnie. Szerintetek?
2016. ápr. 4. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy spontán vetélés. De alapvetően az emberi test nem óramű, tehát megeshet, hogy korábban, vagy később jön meg.
2016. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!