Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem jön össze a harmadik...

Miért nem jön össze a harmadik babánk?

Figyelt kérdés
Két gyermekem van,mindkettő az első próbálkozós hónapban összejött.Most 10 hónapja próbálkozunk,eredménytelenűl.Az utolsó császárom 2012-ben volt tehát már regenerálódhatottam szerintem.Vettem ovu teszteket,most vagyok a 15.napon,két csíkos de a teszt mező halványabb valamivel.MOst 32-36 napos a ciklusom,régebben mikor a gyerekek fogantak nem néztem a ciklusom,de azt biztosan tudom,hogy a 14-15.napon fogantak.Kérlek segítsetek mi lehet a probléma?Férjem 30 éves,én 25.Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 6. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
talan csak nagyon gorcsoltok. nekem is 32-36 napos ciklusaim.voltak, ovu tesztjeim is olyanok mint a tieid...6 honapig.minden ovukor minden nap mint a nyulak egyutt.voltunk de semmi...karacsonykor aztan ugy alakult hogy csak egyszer tudtunk egyutt lenni egesz honapban. na az bumm.be is talalt :) szoval az eselytelenek nyugalmaval jott ossze. illetve epp akkor kezdtem inni a civkafark es a palastfu teat. talan az is segitett. es ami még fontos lehet: mindket terhesseg hajnali egyutt letbol fogant. ezeken felul mindig este probalkoztunk.
2016. ápr. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1: még mindig jobb elete lehet mint neked akinek hajnali 6kor nincs jobb dolga mint hogy minden kerdesre oda irni egy ertelmetlen valaszt amiben legalabb egyszer szerepel a pulya szó...talan Touret szindromad van?
2016. ápr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nagyon értelmes válaszadónak!Igen,ez az életem,hogy gyermekeket szülök =).Ostoba kérdésre ugyanolyan válasz.Szép lehet az életed ha korán reggel ennyire értékes választ tudsz pötyögni.
2016. ápr. 6. 06:02
 4/8 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, csak leírom a mi esetünket.

Nekünk az első három jött első próbálkozásra, a harmadikat már úgy terveztük, hogy melyik hónapban szülessen, hogy a legpraktikusabb...

Aztán elhatároztuk, hogy legyen negyedik, és nem jött és nem jött.

Volt néhány "tünetem", az orvosom is támogatta a kivizsgálást, bár ő nem a babaprojekt miatt, hanem az én egészségem miatt inkább.

Halogattam, mert nem volt lelkierőm belevágni, mire végül is összejött, most 6 hetes vagyok (remélem minden rendben lesz), de mi is sokat vártunk.

Nekem annyit mondott a doki, hogy testileg és lelkileg 100%-ig nyitottnak kell lenni, és bennem azért valóban voltak kérdések, amellett hogy erősen vágytam rá.

Nekem nem könnyűek a terhességeim, és ez sokáig vissza is tartott, hogy még egyet bevállaljak.


Kívánom, hogy Nálatok is csak hasonló ok legyen, és mihamarabb bekopogjon a gólya.

2016. ápr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Mert nem?! Honnan a fészkes fenéből tudnánk, hogy mi a baj?! De most komolyan.. Talán rágörcsöltök. Talán a fejed tetejére kéne állnod minden szex után. Talán meddővé vált valamelyikőtök. Talán a férjed cukorszirupot spriccel magából.


Mégis honnan tudnánk, hogy mi a baj?! Menjetek el orvoshoz és vizsgáltassátok ki magatokat. Sokkal többet tud mondani, mint mi.


Orvostudakozón is van egy rakás olyan kérdés, amire a válaszadó doki csak annyit ír, hogy látatlanban nem tud erre mit mondani, keressen fel egy orvost személyesen. Szerinted véletlen?

2016. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad!
2016. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha Ennyi ideje nem védekeztek és valóban szeretnétek harmadikat akkor menjetek el kivizsgálásra.

Mi is a 3-al próbálkozunk,de nincs peteérésem.Most szünetet tartunk a kezelésekkel/vizsgálatokkal.

2016. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, mert az első két gyermeked az első próbálkozós hónapban összejött, nem törvényszerű, hogy a harmadik baba is ilyen gyorsan összejön. Változol Te is, változik a hormonrendszered, a szervezeted, környezeti és egyéb hatások érnek, valamint érezhetően frusztráltnak tűnsz a sikertelenségtől, ez sem segít igazán.


Bármi is az ok, csak egy kivizsgálással fog kiderülni. Nézess laborban hormonsort, nem árt a pajzsmirigyet is megnézetni, cukrot, inzulint, petefészek, méh állapotát ultrahangosan, satöbbi. Kitartást.

2016. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!