Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostibegyt kúrások! Ellenőriz...

Clostibegyt kúrások! Ellenőrizték nektek Uh-on a ciklust, és ha igen mit mondtak nektek? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Láttak peteérést? Esetleg tüszőt? és mennyi tüszőt?

Veletek minden rendben volt?

Ciklusom 17.napján erős petefészekszurkálás miatt figyelték meg! Minden rendben volt!

Minden normális nagyságú,eredmények tökéletesek, labor hibátlan!

2 tüszűt látott a petefészekben, és nem tudta megmondani pontosan volt e már peteérésem vagy előtte vagyok csak! De azt mondta minden rendben van!

Nektek mit mondott az orvosotok?


2016. ápr. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
12.napon volt uh, 1 tüsző volt, kiváltottam mellé a tüszőrepi szurit, amikorra mondta a doki, beadtam magamnak, belőtt egy időintervallumot, hogy mikor legyen az aktus.. és az első hónap sikeres volt. :)
2016. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok :) Ez nagyon jó!! Szuper ilyeneket olvasni :)

Nekem 2 tüszőm volt, de nem kaptam szurit!

(első closty hónapom)

2016. ápr. 6. 14:18
 3/4 A kérdező kommentje:
12. napon nem emlékszel a méhnyálkahártyád vastagságára esetleg?
2016. ápr. 6. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, és ez már 5 éves történet :)

Nekem az első hónapra felírta a szurit az orvosom, mert kértem.

2016. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!