Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Testverem miert viselkedik igy?

Testverem miert viselkedik igy?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnalom, nem tehetek rola, de neki nem jon ossze. Most 42 eves. Akarhogy is kivannam neki, felajanlottam azt is hogy segitek (petevel). Igy is gyujtottem 2 terhessegem alatt vizeletet, amibol gyogyszereket keszitenek noknek, akiknek nem jon ossze. Most varom a harmadik babat. A testverem teljesen elszallt a valosagtol, josokhoz/kuruzslokhoz/latnokokhoz jar, addig, amig azt mondjak, amit hallani akar. Most legutobb felhivott, hogy a latnok azt mondta, hogy a baba ami az en pocimban van szivbeteg lesz! Az orvosok majd azt mondjak, ne sportoljon, de szerinte vigyem el uszni. Ha versenyszeruen uszik, akkor meghal. Szerintetek a testverem normalis??? Szerintetek ez fair? Ilyen hulyeseggel tomni egy terhes no fejet? Vagy nehogy mar csak neki legyen rossz? Higyjetek el, en nem tehetek arrol, hogy nekem osszejott, neki meg nem. Velemenyetek?
2016. ápr. 11. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendkívül elkeseredett és úgy gondolom, hogy nem akar neked rosszat.. Egyszerűen csak nem veszi észre mit mond, mert már nem épelméjű.

A nagymamám skizofrén betegégben küzd és olyan bántó és sértő dolgokat tud mondani, amikről ő nem is érzi, hogy azok. Nem akar ő szándékosan bántani, egyszerűen csak nem érzi mi jó és mi nem.


Szerintem a testvéred is ugyanilyen. Nem szándékosan bánt, csak már olyan szinten megtört, megborult az elméje (látnok, kuruzsló, jós?! atyaég), hogy nem lát tovább az orránál.


Azon kívül, hogy elküldöd pszichológushoz nem sokat tehetsz. A rátok vonatkozó megjegyzéseit pedig hagyd figyelmen kívül. Elhiszem, hogy nehéz, meg rosszul esik, amiket mond, de próbáld nem magadra venni. Nem ellened irányul.

2016. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh szegény! Ne hallgass rá! Teljesen elment az esze! Próbáld meg elfelejteni ezt a szívbeteg dolgot! Ő meg inkább gondolkozzon az örökbefogadáson!
2016. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat!
2016. ápr. 12. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a véleményem. Biztos, hogy nem akar neked rosszat, és ha valami baja lenne a gyerekednek nem örülne neki, nem azért mondja ezt mert ezzel bosszantani akar vagy mert meg bolondult, hanem mert ő hisz abban, amit mondanak neki a jósok stb. Bár egy természetes irigység biztos van benne, amit talán saját magának sem vallana be. Meg lehet őt érteni, mert ilyenkor az ember már mindenhez folyamodik.Bármennyire is nehéz el fogadni de már 42 évesen tudhatja az ember, hogy nem sok esélye van.

Inkább azzal kellene foglalkozni, hogy neki segíts, mert segítségre van szüksége, hogy ezt fel dolgozza és tisztán lásson.

2016. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tudnek neki segiteni. Miutan tudom kb. mit gondolhat, beszeltem tobb novel is akinek nem jott ossze, s a forumon is olvastam hogy egyenesen megszakitjak a gyermekes/terhes anyakkal a kapcsolatot. Amikor a masodik fiam megszuletett iszonyatosan viselkedett, orditozott, csak ugy szo nelkul tobbszor tavozott. Elmentunk nagymamamhoz, o meg fogta magat beult a kocsiba s elment haza (onnan 200 km-re). De nem szolt, hogy megy. S egy kocsival mentunk... (valszeg akkor jott meg neki) Ha segiteni akarok, akkor elkuld a fenebe. Pl. nehogy mar en kioktassam ot szoveggel, (mert ugye o az idosebb). Barmi legyen is a tema. A legjobban azt szeretnem, ha normalis lenne, ahhoz pedig kell neki egy baba, annak orulnek a legjobban. A legutobbi latnok azt mondta 3 lesz neki, de meg nem jott el az ideje...
2016. ápr. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!