Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit lehet még tenni a siker...

Mit lehet még tenni a siker érdekében?

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni,tornázni.Szedek vas+folsav,D3 és halolaj+e vitamint.

Hormonjaim rendben vannak,petefészkeim mégis policisztásak,ir-em nincs.

Peteérésem nincs.


2016. ápr. 13. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs peteérésed, szedheted a jó isten vitaminját is.

A peteérés hiányára nem kaptál gyógyszert?

2016. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha gyereket akarsz akkor nem árt néha szexelni sem!
2016. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs ir és jók a hormonok pco mellett kizárt. Megírnád a labor eredményeidet?
2016. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2es lehet hiheteten de egy párkapcsolatban nélkülözhetetlen a szex.És tudjuk hogyan "készül" a gyerek.

Szedtem Clostylbegitet de azzal sem volt peteérés.

Hormon eredményt nem tudok írni,mert nincs nálam :/ 2 orvos (nőgyógyász,nőgyógyász-endokrinológus) nézte meg és mindketten azt mondták rendben van.Kinyomtatva nem lett csak gépen nézték.

2016. ápr. 14. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalat, hogy gőzük nincs róla. Engem majdnem megöltek így. Kérdd el a laborjaid.
2016. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már 2 gyerekhez hozzásegitettek.Nem mennék máshoz
2016. ápr. 14. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Csah még is ires vagy és nem kezelik cukor beteg leszel.
2016. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom :(
2016. ápr. 14. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálan is vannak ilyen jellegű problémák. 6 éve várunk az első gyermekünkre. Mindig mindenhol leírták, hogy PCO-sak a petefészkeim. A 3. napi hormonok mindig jók. 21. napon pedig mindig kevés volt a progeszteron. Egyszer, évekkel ezelőtt néztek cukorterhelést. Akkor a nőgyógyász szerint minden rendben volt. Jöttek az inszeminációk és a lombik is. Nem sikerültek. Aztán 'önszorgalomból', magánban csináltattam egy 5 pontos terhelést, mert ez a sok sikertelenség már nem hagyott nyugodni. Beigazolódott az IR. Kaptam rá 2x500mg Merckformint, pedig ez a terhelésem még jobb is lett, mint az évekkel korábbi, nőgyógyász által negatívnak titulált... Szerintem nézess te is 5 pontos terhelést, ha eddig nem az volt, mert informatívabb. Én nagyon tudom ajánlani még a napi 2x1 Inofolic-ot is- javítja az inzulinérzékenységet, a peteérést, a petesejt minőségét.
2016. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!