Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 éves a kisfiam. Probálkozunk a párommal a kisteson már 2 éve. Voltam töbször is dokinál. Labor vizsgálatra küldtek teljesen egészséges vagyok azt mondják. És még sem esek teherbe. Mi lehet a probléma? Párommal minden oké volt ő is vizsgálaton. Lehet hogy császárnál valamit el rontottak a dokik?
2016. ápr. 16. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíteni nem nagyon tudok, mi is hasonló helyzetben vagyunk 2.5 éves a lányom, a születése óta nem védekezünk. Ultrahangon voltál? Rákszűrést csináltak? Nálam még ezek voltak a rutin vizsgálat részei. Ugyanarra gondoltam én is sokáig hogy a császárnál valamit elrontottak, de ezt ultrahanggal ki tudják zárni. Én már csak a lelki dolgokra tudok gondolni, esetleg ha sok a stressz az életetekben az is gátolhatja állítólag.
2016. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Petevezeték átjárhatósági volt?Peteérésed biztos van?

Császár után az összenövések ritkán okozhatnak problémát.

2016. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ultrahangon is meg rákszűrésen is voltam. Most majd megint megyek de már magán vizsgálatra akkor talán jobban meg vizdgálnak mert igy nem nagyon akarnak figlalkozni velem.
2016. ápr. 17. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ultrahangból nem derül ki sem az összenövés sem az ha nem átjárható a petevezeték.
2016. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!