Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Palástfű tea tényleg segíti a...

Palástfű tea tényleg segíti a beágyazódást? Ha kb.2 napja volt az ovulációm akkor még elkezdhetem inni? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Általában 30 naposak a ciklusaim, de a mostani hónapban kitolódott az ovulációm. ( ha egyáltalán volt)

És szeretném kipróbálni a palástfű teát, vagy esetleg a cickafarkkal együtt alkalmazva.


2016. ápr. 22. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt, nyugodtan elkezdheted. De cickát már ne igyál, azt csak ovuig érdemes, a peteérést segíti.
2016. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mi 6 hónapig sikertelenül próbálkoztunk, aztán ahogy elkezdtem inni ezeket, megfogant a baba, pedig abban a ciklusban egyetlen egyszer voltunk együtt.

a cickafarkot kell ugye ovu előtt, ovuig inni, ovu után pedig a palástfűt.

én E vitamint is elkezdtem ezekkel szedni.

És amit még megfigyeltem, hogy mi mindig esténként voltunk együtt. Azonban az elmúlt 4 évben kétszer mégis hajnalban, reggel. Mindkettőből baba lett :)

2016. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 es fel ev sikertelenseg utan kezdtem el a mehpempo-palastfu kombot. Egybol terhes lettem. Mar 9 honapos a kisfiam.
2016. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia én iszom de kell neki idö mire eléri a hatást de azt egész honapban kell inni. Én málnalevél, palástfü , cickafark teát iszok az ciklusomat beálitotta 28 napra és az ovuláciom is helyre rakta.
2016. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Palastfuvet egesz ciklusban iszod?

2016. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen egész ciklusban az orvos így írta fel megg a csomagoláson is ezt írják.
2016. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nike be vált és igy tényleg használ ,hogy minden nap iszom. Igy mormális a ciklusom is az ovum is meg a menzeszem is.

4. voltam

2016. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne idd egesz ciklusban! A ciklus elso feleben felesleges nyomni a progeszteront.
2016. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!