Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire jogos ez a döntés...

Mennyire jogos ez a döntés részemről?

Figyelt kérdés
A párom katolikus én pedig pogány. Viszont úgy terveztük hogy megkeresztelkedem hogy legyen templomi esküvőnk Viszont kiderült hogy semmilyen úton módon nem lehet babánk így sajnos én nem hiszem azt hogy lenne isten. :( ezért meg sem keresztelkedem. A lárom viszont teljesen kiakadt. :(
2016. ápr. 24. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi a fészkes fene köze lenne istennek ahhoz, hogy neked lehet e gyereked vagy sem?! Istenem..... Nem a középkorban élünk... Forduljatok orvoshoz, már a gyerektéma miatt.. Fogadjatok örökbe... A párod nem azért akadt ki mert nem keresztelkedsz meg hanem azért mert k...uva hülye vagy... :)
2016. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Tehát ha mégis össze jön a gyerek, akkor van Isten? Okos vagy....
2016. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Ezzel a felfogással egészen biztosan nincs Isten.

Hányan vannak, akik:

Meddők

Süket/némák/vakok

Bénák, kerekesszékesek

Vmilyen végtag nélkül születnek

Etióp éhező árvának születnek

Indiában alsó kasztbéli nők

Amstetteni rém áldozatai

Holnapig sorolhatnám... 2 napja skypeoltam jelenleg Németországban élő gyógypedagógus barátnőmmel. Egy 4 gyerekes családnál dolgozik, ebből három halmozottan sérült (kerekesszékes, értelmi fogyatékos, aberráns motoros funkciók - mindet etetni, pelenkázni kell, pedig a legkisebb is 14 éves).


Nem is értem ezek után, hogy van még létjogosultsága a Katolikus Egyháznak...

2016. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem ez rövid időn belül a kapcsolatotok vègèt jelenti.

Ma már az orvostudomány sokat tud segíteni, járjatok utána.

2016. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

attól, hogy te nem vagy megkeresztelve, összeházasodtok, mivel ő viszont megvan, és neki jár a keresztség.


Ettől függetlenül nem istenre kell kenni, hogy nem lehet. Próbálkozni kell, lombik, örökbefogadás akár

2016. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te eldöntheted, hogy akarsz-e megkeresztelkedni, de a meddőség nem Isten hibája, és amúgy is összeházasodhattok akkor is, ha te "pogány" vagy.
2016. ápr. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megvagyok keresztelve, mégse hiszek Istenbe! Ha a párom templomi esküvőt szeretne, akkor érte elmennék és megcsinálnám.. (semmi kötelességgel nem jár ez az egész)

Úgy gondolom elég érvágás az neki, hogy nem lehet gyereketek

2016. ápr. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!