Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki tapasztalt már ilyet...

Valaki tapasztalt már ilyet Clostylbegyt tabletta szedésénél?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem el szedni pontosan 6-án 2x1 szemet 5 napon keresztül.

Ma reggel már barnáztam és utánna kb egy kisebb folt élénk piros vér jött ki , de azóta ismét csak barnázok.

Mi ez? Ez nem lehet mensi mert nem fáj semmim teljesen oké minden csak a mellem fáj. Terhességet kizárnám az élénk piros vérzés miatt. Megyek dokihoz is csak kíváncsi vagyok más véleményekre is.


2016. ápr. 28. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia nem nagyon tudok még tapasztalatot írni, de nem lehet beágyazódás jele? én is ebben a hónapban kezdtem szedni, és nekem van egy 35mm es cisztam, amire az orvos azt mondta megkell repedni és abból lesz a terhesség. vagyis ő azt állítja tüsző. de tettem én is ki kérdést és azt írták ez már nem tüsző hanem ciszta. Mivel nem repedt meg, ráadásul repeszto szurit kellett volna adni. de nem kaptam és ez lett. de ha már tudsz valamit akkor írj, kíváncsi vagyok mi van veled. Köszi.
2016. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti nem beágyazódás, szerintem nekem is ciszta ,valami gond van én sem kaptam szurit. Hétfőn megtudom.
2016. ápr. 29. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
köszi várom hogy mi lett az uhn :)
2016. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam dokinál, megvizsgált uh-n nincs cisztám úgyhogy ennek örültem. Azt mondta a barnázás a progeszteron hiány miatt van. Nem irt fel semmi gyógyszert hanem azt mondta várjuk meg ezt a három hónap clostyt mert ez helyre kell pakolja a hormonjaimat. Ma megjött a mensim is, annyi pozitívum van a dologban hogy most hónapok óta van rendes vérzésem. Amúgy meg sok helyen olvastam hogy a closty vékonyítja a méhnyálkahártyát , ez nem így van ellenkezőleg vastagítja. Nekem is vastagabb lett 1,5-2 mm-rel. Szóval ennyi. Remélem hogy segít a babatervezésben is.

2016. máj. 3. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Koszi a valaszt:)
2016. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!