Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lady ciklus teát mikor kezdjem...

Lady ciklus teát mikor kezdjem inni? Nem értem.

Figyelt kérdés

"Az utolsó menstruáció 1. napja a női ciklus kezdete. Ehhez képest a 15. naptól 1 héten át javasolt a teát fogyasztani." Ez áll a dobozán.


Tehát ha nekem 1-én jött meg, akkor ez a nap beleszámít és 15-én kell elkezdenem inni, vagy 1-je + 15 nap azaz 16-án?


A doktornő oldalán viszont ez áll:


"Hogyan javaslom a teát?


Meglevő vérzés után 1 hét szünet, majd 1 hétig napi 1 liter tea 3 filterből, majd szünet, vérzés. Ez azt jelenti, hogy a ciklus 3. hetében kell inni.


Akinek nincs vérzése, igya 2 hétig naponta, majd várjon 5-7 napot, utána ép anatómiai viszonyok esetén lesz menstruáció. Ha mégsem, akkor hormonvizsgálat és gyógyszeres kezelés szükséges.


Aki gyermeket szeretne, igya 3 hónapig a ciklus 3. hetében és szeretkezzen naponta."


2016. máj. 11. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsején megjön, 15-én elkezded inni, 1 héten keresztül.

Másként fogalmazva: középidő utáni héten kell inni.

2016. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!