Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhességi tünetek neg. Teszttel?

Terhességi tünetek neg. Teszttel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! IR-em van, és van egy 7 hónapos kisfiam. Az lenne a problémám, hogy mióta megszültem szép 28 napos ciklusaim voltak. De most az utolsó hónapban nem jött meg. Csináltam 1 tesztet pozi lett. Ezt nem akartam elhinni csináltam még az nap még 1-et és az már neg.lett.Gondoltam várok egy hetet és tesztelek még 1x. Azóta már az összes tünettel találkoztam. Hányás, szédülés, fáradékonyság, szagoktól rosszul vok. Ma csináltam még 1et és az megint neg.lett. Dokimtól kértem időpontot. Megöl a kíváncsiság mi lehet a probléma.. Volt már ilyen helyzetben valaki? Elmondaná nekem, hogy mi baja volt?
2016. máj. 11. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez terhesség.
2016. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De akk miért neg.a tesztjeim?
2016. máj. 11. 12:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg terhesség volt! :)
2016. szept. 27. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!