Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi van, ha calaki császármetsz...

Mi van, ha calaki császármetszés után 2-3 hónappal terhes lesz?

Figyelt kérdés
Nekem pl azt javasolta, hogy egy évig várjunk a tesóval. De ugye 100 %-os védekezés csak az, ha nincs szex. Mi van, ha becsúszik a baba?
2016. ápr. 28. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Elofordul, de lehet duplan is vedekezni. Ha megis terhes lesz valaki a doki megvizsgalja a heget, ha meg nem eleg eros akkor az eletveszelyes mindket felnek
2016. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostól függ leginkább. Az ő tisztje megítélni, hogy ki tudja-e ebben az esetben hordani az anyuka az új babát.
2016. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ezen én is gondolkoztam már, januárban volt császárom. Nekem 6 hónapot mondott a dokim, hogy onnantól lehet próbálkozni, ha tesót akarunk én ezt azért kicsit korainak tartom. Én fogamzásgátlót szedek (nem szoptatósat, rendeset) de fél évig félni fogok azért, nehogy becsússzon.


Amúgy szerintem biztos előfordul ilyen, nem tudom, van-e lehetőség ilyenkor megtartani a babát. Nagyon gáz, főleg ha valaki egyébként szeretné megtartani.

2016. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, max a következő is császár, de több emberről Hallottam, hogy császár után 12 hónappal simán szült.
2016. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudok olyat, aki 13 hónap különbséggel, mindkétszer császárral szült. A másodiknál kb. 36 hetesen befektették a szülészetre, és kb. 37 hetesen tervezetten megcsászározták, nehogy baj legyen a heggel.
2016. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!