Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha bevettem a 72 oras tabit...

Bianleo kérdése:

Ha bevettem a 72 oras tabit és ra két napra újra egyutt voltunk és belem engedte újra akkor van esek ra hogy terhes legyek vagy nem?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm nagyon fontos.
2016. máj. 15. 18:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Én is azt hittem.Le vagyok döbbenve....és már gyereketek is van...
2016. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hat igen sajnos ez van nem tudom miért nem akar megeggyet gyereket de nagyon megbantam hogy bevettem azt a gyogyszert mindegy majd lesz ahogy lesz
2016. máj. 15. 22:04
 23/28 A kérdező kommentje:
Es igen jo fönyeremeny en sem ertem neha
2016. máj. 15. 22:07
 24/28 Betu ***** válasza:
100%
Hú, szerintem a kérdező nem érti a vàlaszokat. Igen furcsa! Mintha tényleg egy naív hü...pi... volna. Tényleg nem értem az ilyen kérdéseket!😂
2016. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de szerintem nem ilyeneknek kéne itt lenniük akik nem a kérdésre valaszolnak
2016. máj. 15. 22:47
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Ez most komoly? Persze h lehetsz. De ne csinalj ebbol rendszert mert a hormonhaztartasod fogja banni meg a menzeszed. Ovatosan. Inkabb akkor mar irass fogamzasgatlot...
2016. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
ha elmegy benned akkor csak te viseld el a következményeit? neki semmi feleösége? Elég egoista egy férjed van. Az eseményutáni nagyon nagy hormon dozist tartalmaz. Fel boritja a ciklust és minden mást. Ha nem akar gyereket velle fizetettném a fogamzásgátlót. De védekezés nélkül ne menjen el benned úgy ,hogy ö "mossa kezeit" de nem akar még egy gyerekett. nem csak elélvezni kell ha nem gondolkodni is. És ezzen nem téged akarlak megbántani.
2016. máj. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%
Ez még lemaradt. IGEN lehetsz terhes bár reméljük nem ha ilyen fönyereménybe részesitett az élet aki gumit nem bir huzni de felelöség nélkül bened el megy.
2016. máj. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!